Mijas Costa

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Mijas Costa, dovolená na nádherném pobřeží

Menší letovisko Mijas Costa v jižním Španělsku, nazývané též Urbanizacion Playa Mijas, leží u Středozemního moře mezi velkými, věhlasnými turistickými centry Marbella a Fuengirola. Společně se sousedními Urbanizacion Chaparral a Urbanizacion Torrenueva patří do dlouhého pásu moderních rekreačních resortů táhnoucích se mezi velkoměstem Málaga a Gibraltarem na jihu Andalusie.

Za plážemi Mijas Costa pod horkým sluncem a vysokými horami

Stejně jako bílá horská vesnička Mijas, ležící pod vrcholem Pico Mijas (1 150 m n. m.) ve vzdálenosti zhruba 10 kilometrů, si přímořské středisko Mijas Costa zachovalo velkou část svého původního kouzla. Všem svým návštěvníkům nabízí perfektní kombinaci slunečného počasí a krásných pláží s možností využití vodních sportů.

Pláž La Cala patří k nejkrásnějším na pobřeží Costa del Sol a byla díky své čistotě ohodnocena modrou vlajkou Evropské unie. Táhne se v délce několika stovek metrů podél celého pobřeží Mijas Costa a udivuje především svou šířkou, jemným pískem, upraveností a množstvím dostupných služeb. Nechybí mezi nimi lehátka, slunečníky, občerstvení, dozor plavčíka, toalety, ani sprchy a převlékárny. Na pláž přímo navazují městské ulice s další vybaveností.

Další rekreační střediska poblíž Mijas Costa

Aktivity a zábava v Mijas Costa

Mijas-Costa.jpg

V Mijas Costa rozhodně nebudete trpět hlady, ani nouzí o zábavu. Kromě kvalitně vybavených hotelů jsou zdejší ulice plné gastronomických zařízení s výtečnou španělskou kuchyní, obchodů, barů i butiků. Zvláště ve večerních a nočních hodinách, jak je na Pyrenejském poloostrově zvykem, tu bývá pěkně živo. V dosahu střediska se též nacházejí známá golfová hřiště La Cala Resort a Golf Hotspot. Blízké i vzdálenější okolí Mijas Costa poskytuje celou řadu zajímavých zábavních příležitostí:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Mijas Costa

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.