La Savina

Lokalita: Španělsko Formentera La Savina
Typ: Město

Náš názor

Přístavní centrum Formentery, půvabná La Savina

Přístavní městečko La Savina je branou do nejmenšího z obydlených Baleárských ostrovů, prosluněné Formentery. Jedná se o typickou prázdninovou středomořskou lokalitu s plným turistickým komfortem, krásnými plážemi a množstvím obvyklého turistického vyžití.

La Savina se rozprostírá v severní části Formentery mezi lagunami Estany des Peix a Estany Prudent. Od známější a rušnější Ibizy jej odděluje jen několikakilometrová mořská úžina. Na každém kroku si tu můžete pronajmout kola a vyrazit po četných cyklotrasách kochat se téměř neobydleným vnitrozemím ostrova, kde se takřka zastavil čas.

Spojnice mezi Baleáry a Pyrenejským poloostrovem

Letovisko La Savina disponuje rozsáhlou marinou a je oblíbeným cílem jachtařů. Právě sem také směřuje většina pravidelných lodních linek jak z okolních ostrovů, tak z pevninského Španělska. Kolem přístavu se vinou pláže s bílým pískem a pohodlným rekreačním zázemím.

V okolním, průzračném Středozemním moři si perfektně zašnorchlujete nebo si užijete skvostné potápění, můžete si i skvěle zarybařit. La Savina je ideálním místem pro každého, kdo hledá odpočinek v exotických lokacích mimo obvyklý prázdninový turistický ruch.

  • Neváhejte tedy a navštivte La Savina na Formenteře.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím