Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Altinkum, letní dovolená na jedničku

Rekreační zóna Altinkum přímo navazuje na známé historické město Didim v jihozápadním Turecku. Nachází se na okraji jednoho z četných, kouzelných zálivů Egejského moře v oblasti nazývané Egejská riviéra. Na mezinárodní letiště Milas to je odsud zhruba 60 kilometrů, do velkoměsta Bodrum ještě o něco dále.

Pláže jsou v Altinkum úžasné, přesvědčte se

Okolí Altinkum charakterizuje nádherná krajina, tvořená členitým a romantickým mořským pobřežím, divokým pohořím Ilbir Dagi a jezerem Bafa Gölü. Pěkná příroda, čisté moře, hodně slunce od jara do podzimu a zajímavé návštěvnické atrakce všude kolem jsou také důvodem, proč sem každoročně jezdí čím dál více rekreantů. Máte-li rádi aktivně prožitou dovolenou, bude se vám tady určitě moc líbit.

Rozmanité pobřeží Altinkum skýtá nepřeberné možnosti odpočinku na menších i větších písečných plážích. Tou hlavní je městská Altinkum Beach, dlouhá asi 500 metrů. Často ovšem bývá přeplněná, proto se vyplatí dojít například na Yeslkent Beach pod zříceninou Tügsas nebo na pláže blíže Didimu jako Ikinci Koy a Ücüncü Koy.

Další rekreační střediska poblíž Altinkum

Altinkum a možnosti zábavy

Altinkum.jpg

Altinkum představuje živé letovisko plné gastronomických zařízení, obchodů a další turistické vybavenosti. Ve zdejších uličkách nasajete typickou tureckou atmosféru, v restauracích Istanbul Fasil Restoran, Asia Minor Bistro, Izmir Rest či Pinocchio´s Restaurant ochutnáte tureckou kuchyni a v některé z četných kaváren si dáte skvělou tureckou kávu. O váš komfort se postarají potřebné supermarkety, fungují tu i bankomaty, lékárna a taxislužba. A ještě několik nápadů, kam se v okolí Altinkum podívat:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Didim – Altinkum