Motiongate Dubai

Lokalita: Arabské emiráty Arabské emiráty Motiongate Dubai
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Zábavní park Motiongate Dubai

Milujete filmy? Ať už jste fandou Krotitelů duchů, Underworldu, Kung Fu Pandy, Shreka nebo Šmoulů, v zábavním parku Motiongate Dubai budete ve svém živlu. Představí vám filmový svět od černobílé klasiky až po nejpopulárnější animáky současnosti.

Zábavní park Motiongate Dubai se rozkládá poblíž silnice šejka Zayeda (dálnice E11) na jihozápadním okraji Dubaje v trojúhelníku vymezeném umělým ostrovem Palm Jebel Ali, mezinárodním letištěm Al-Maktúma a hranicí s emirátem Abu Dhabi. Od centra města s nejvyšší budovou světa Burj Khalifa ho dělí necelých 50 kilometrů.

Motiongate Dubai v Dubai Parks & Resorts

Motiongate Dubai otevřel své brány 16. prosince 2016 a tvoří asi nejoblíbenější část obřího komplexu Dubai Parks & Resorts. Dozvíte se v něm, jak vypadá zákulisí hollywoodských trháků, jak vznikají filmové triky a jak vlastně fungují filmová studia. Těšit se můžete na desítky nejrůznějších atrakcí, horské dráhy, interaktivní a divadelní show, herní zóny a mnoho dalšího.

V Motiongate Dubai najdete pětici zábavních zón. Nákupní a stravovací zařízení inspirovaná hollywoodskou tematikou se soustřeďují kolem vstupní části Studio Central. Zbývající kvarteto se věnuje slavným filmům studií Columbia Pictures (Hotel Transylvania, Krotitelé duchů, Underworld), DreamWorks (Shrek, Madagaskar, Kung Fu Panda), Lionsgate (Hunger Games) a Smurfs' Village (Šmoulové).

Od 1. 10. 2021 do 31. 3. 2022 se v Dubaji koná světová výstava Expo 2020, na kterou s námi můžete získat vstupenku zdarma.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím