×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
×

Zvolte cílové destinace

Bohužel jsme nic nenašli
×

Vyberte si typ dopravy a odletové letiště

Typ dopravy:

Odletová letiště:

×

Zadejte termín

Vybrané termíny

Vybrané termíny

×

Zadejte obsazenost

×

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí

přidat další pokoj

Praktické informace o Bahamách

Na-Bahamach-je-krasne,-plaze-jsou-uzasne.jpg

Přečtěte si rady ohledně pitné vody, elektrického proudu, bezpečnostní situace a síle slunečních paprsků na Bahamách. Během dovolené se určitě budou hodit.

Elektrický proud

Elektrická síť na Bahamách je koncipována dle americké normy. Proto v ní teče napětí 110 V a zásuvkový systém využívá ploché kolíky typu A. Pro přivezené přístroje umožňující přepínání mezi 110 a 220 V budete potřebovat zásuvkový adaptér, pro výhradně 220V přístroje také měnič.

Měniče i s adaptéry je možné zakoupit již v České republice ale též na místě, recepce mezinárodních hotelů je případně rády zapůjčí.

Voda

Pozor! Voda z řadu není na Bahamách pitná, její konzumace může vyvolat střevní potíže! Pijte tedy výhradně balenou vodu, která je k dostání ve všech obchodech a hotelích.

Bezpečnost a kriminalita

Turistická centra a okolí hotelů jsou bezpečná a turistům žádné nebezpečí nehrozí. To samé platí i pro většinu Baham, včetně menších ostrovů. Nutné je pouze předcházet kapesním krádežím a hlídat si zavazadla, hotovost i doklady.

Ve městech Nassau a Freeport kvůli koncentraci značeného množství chudých uprchlíků z Haiti dochází i k ozbrojeným loupežným přepadením. Nedoporučuje se chodit o samotě mimo tamní hotely.

Opalování

Nad bahamskými ostrovy září krásné, ovšem nevyzpytatelné tropické slunce. Každý Evropan by se měl řídit zásadami zdravého opalování, používat krémy s vyšším ochranným faktorem, nepohybovat se pod přímými paprsky v poledních hodinách a nosit pokrývku hlavy.

Chcete být součástí týmu největší cestovní skupiny v ČR?
Vyberte si
odpovídající pozici v sekci

KARIÉRA

×

Registrujte se
a získejte 500 Kč
na dovolenou!

×

Upřesnit hledání

Stravování

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč max. 450 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje

Pláž