Podrobné informace

  • 27 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1BSD/23,757CZK

* průměrné teploty

Bahamy, luxusní dovolená v Karibiku pro každého

Vyhlášený turistický ráj Bahamské ostrovy leží na půli cesty mezi Kubou a Floridou. Přísně vzato, geograficky již sice nepatří do Karibiku, neboť se táhnou stovky kilometrů Atlantikem, nicméně z karibské uvolněnosti, rozmanitosti a srdečnosti se inspirují tím nejlepším.

Toužíte-li po opravdu velkolepé dovolené, neváhejte a poleťte s námi do exotické oblasti mezi Atlantikem a Karibským mořem, objevit romantické bílé pláže a krásu korálových ostrovů. Vychutnejte si permanentně slunečné počasí či skvělou kreolskou kuchyni.

Dopřejte si dovolenou u moře s dětmi na Bahamách

Bahamy nabízí nepřeberné množství zábavy a sportovních aktivit i nádhernou přírodu. Objevte během pobytu unikátní jeskynní systémy v Blue Holes National Park či hejna exotického ptactva v Harrold and Wilson Ponds National Park.

Na své si na Bahamách přijdou i příznivci potápění, šnorchlování, plaveb katamaránem, nakupování v metropoli Nassau a golfu. V bahamských letoviscích Paradise Island či New Providence se rozhodně nudit nebudete.

Získejte zájezd na Bahamy za rozumnou cenu 

Pokud chcete při nákupu exotické dovolené na bahamské souostroví maximálně ušetřit, sledujte naši nabídku ubytování First minute Bahamy. Kouzelné místo, které si historie pamatuje jako první přistání Kryštofa Kolumba u amerických břehů, tak můžete poznat i za příznivých cenových podmínek.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Bahamy

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.