1. Fischer.cz
  2. Egypt
  3. Egypt - Hurghada

Oblasti v destinaci - Egypt - Hurghada

Mapa

Podrobné informace

  • 41 °C červenec / srpen *
  • 28 - 30 °C červenec / srpen *
  • 1EGP/2,675CZK

* průměrné teploty

Dovolená v Hurghadě na plážích u Rudého moře

Bezpochyby nejoblíbenější a nejvíce navštěvovanou egyptskou turistickou destinaci představuje rozlehlá Hurghada. Na dovolené vás čeká horké africké počasí, průzračné Rudé moře a bohatě vybavené hotelové komplexy.

Sníte-li o odpočinkové dovolené v kvalitních hotelech a nechcete se během pobytu o nic starat, pak je ubytování v Hurghadě ideální možností.

Nejoblíbenější letoviska Hurghady

Resorty Makadi Bay, Safaga či El Gouna nabízejí dlouhé písečné pláže, all inclusive programy, akvaparky, vodní sporty i nákupy - od koření přes kůži až po šperky a koberce. Jedním z hlavních důvodů, proč se do Hurghady jezdí, jsou úchvatné korálové útesy v Rudém moři. Pro milovníky potápění a šnorchlování je to učiněný ráj.

Výhodné zájezdy do Hurghady

Níže najdete aktuální nabídku zájezdů do Hurghady. Pokud vás zajímá zejména výhodná cena, prozkoumejte výhodnou nabídku last minute Hurghada. Příjemnou dovolenou strávíte i v další egyptské destinaci Marsa Alam.

Z Hurghady za největšími krásami Egypta

Touhu po objevování bohaté egyptské historie nasytí celodenní výlety za památkami v čele s Údolím králů a královen. Na milovníky exotiky čeká pravá poušť, mořské akvárium nebo ostrov Giftun.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Egypt - Hurghada