Akvárium Hurghada

Lokalita: Egypt Egypt - Hurghada Akvárium Hurghada
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Akvárium Hurghada, ohromné a ohromující

Nové a moderní Grand Aquarium Hurghada patří mezi největší lákadla tohoto egyptského rekreačního střediska. Ukrývá obří mořské akvárium s podvodním tunelem, minizoo, deštný prales, muzeum fosilií a spoustu dalších zajímavostí ze světa přírody. Láká vás například spatřit na vlastní oči krmení velkých žraloků?

Hurghada Grand Aquarium se nachází u rychlostní silnice El-Nasr spojující mezinárodní letiště s jižní částí letoviska a také například s akvaparkem Jungle. Je to jen necelý kilometr od břehů Rudého moře a zároveň zhruba uprostřed hurghadské rekreační zóny. Díky tomu se sem snadno dostanete z jakéhokoliv hotelu.

Vypravte se na výlet za žraloky a velrybami

Akvárium v Hurghadě zahájilo svůj provoz v lednu 2015 a hned se zařadilo mezi největší a nejpopulárnější v regionu. V jeho expozicích uvidíte na stovku zvířecích druhů, obývajících luxusní ubikace včetně velkoryse pojatého akvária s objemem 3 500 metrů krychlových.

K nejatraktivnějším obyvatelům hurghadského akvária patří žraloci vouskatí a rejnoci, v malé zoologické zahradě spatříte hady, opice, želvy a ptáky. Tzv. Údolí velryb se zaměřuje na historii a vývoj největších živočichů na světě.

  • Neváhejte tedy a navštivte akvárium Hurghada v dosahu Hurghady.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím