Eurovíkend v Paříži

Co Vás napadne, když se řekne Paříž? Určitě každého na první místě Eiffelova věž, město romantiky, Louvre.

Jenže Paříž to je zejména nejslavnější město vášně na světě. Tady tráví líbánky mladé páry z celého světa, tady se natáčely mnohé romány a tady najdete i mnoho romantických zákoutí, které by Vám neměly uniknout.

Velmi oblíbeným místem je Sacre Coeur. Místo kde se před bazilikou shromažďují mladí i starší, všechny možné národnosti a individua. Tady si můžete poslechnout písně od pouličního zpěváka, nechat se zvěčnit malířem s motivy Paříže nebo si dát třeba výbornou palačinku s čokoládou.

Paříž je tady svým způsobem tajemná a mystická. Ale co ji nelze upřít - ta pravá romantická Paříž.

Ať už je tato památka Paříže známá jakkoliv, tak zapomenout na ní určitě nejde. Kdo nebyl v Paříži a nenavštívil Eiffelovku, jako kdyby tam ani nebyl. Máte na výběr hned z několika variant jak se tam dostat. Můžete vyjet výtahem už z úplného spodu. Mnohem dobrodružnější je však vyjít na Eiffelovku pěšky buď do prvního, nebo druhého patra a jít pěšky jen poslední část. Pokud si myslíte, že je to pěšky daleko, tak opak je pravdou. I když to vypadá na výšku, tak je to jen pár desítek výškových metrů. A nový zážitek z Paříže je na světě! 

Eifelova věž v paříži Příž - Invalidovna

Další služby

  • nově odlety i z Ostravy !  konkrétní cenové nabídky u našich prodejců
  • možnost zajištění vstupenek na představení do Moulin Rouge


Tipy na výlety v Paříži

Eiffelova věž

Eiffelovu věž doprovázelo v době jejího vzniku mnoho negativních reakcí a protikladných názorů. To však už nyní nemění nic na tom, že se tzv. Eiffelovka stala dominantou Paříže a kdo nebyl na Eiffelovce, ten nebyl v Paříži. Eiffelova věž byla postavena během dvou let a stavba byla dokončena roku 1889 k příležitosti konání Světové výstavy v Paříži.

Notre Dame

Jedna z nejznámějších památek Paříže, kde se nechal i korunovat Napoleon Bonaparte.

Champs Elysées

Tento bulvár vede až k Vítěznému oblouku a je asi nejznámější ulicí v Paříži. Sídlí tu módní obchody, restaurace, banky či pojišťovny.

Louvre

Louvre platí za nejznámější a nejnavštěvovanější památku v Paříži. Toto obrovské muzeum, jehož největší cenností, již uchovává, je slavný obraz Mona Lisa od Leonarda da Vinci.

Sacre Coeur

Bazilika Sacre Coeur se rozprostírá na kopci známé čtvrti Montmartre. Už z dálky ji tedy lze vidět, v noci je nádherně nasvícená, až působí tajemně.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím