Dětský klub Funtazie

Naše funtazijní destinace v letních měsících

Vyberte si oblíbenou letní destinaci u moře a zažijte skvělou rodinnou dovolenou s dětským klubem Funtazie, který zabaví a rozveselí vaše děti.

Prázdninové safari

Funtazie není jen způsob, jak zabavit děti na dovolené. Je to svět plný dobrodružství a poznávání. Na letní sezónu 2024 jsme si pro vás opět připravili nové téma. Tentokrát dětem představíme prázdninové safari a společně se vydáme na nezapomenutelnou výpravu do Afriky

Malí cestovatelé se mohou těšit nejen na vzrušující zážitky, hry a zábavu, ale i na spoustu soutěží a nových kamarádů. Poznají život divokých zvířat v jejich přirozeném prostředí a také objeví rozmanitou krajinu afrického safari. Po úspěšném zakončení a splnění všech úkolů v divoké přírodě dostanou děti zajímavou odměnu.


Proč na safari dovolenou s dětským klubem Funtazie

Výhody first minute dovolené s dětským klubem Funtazie

Storno zdarma ještě
30 dní před odletem*
First minute slevy
a děti zdarma
**
Nejnižší záloha 
jen 990 Kč/osoba
Výběr sedadla v letadle zdarma***
Parkování zdarma 
nebo výhodně****
Podmínky závisí vždy na konkrétní destinaci, hotelu, termínu a délce pobytu. Veškeré výhody budou zákazníkovi přiznány při uzavírání smlouvy o zájezdu. Nárokovat slevy zpětně nelze.

*Zájezd je možné zdarma zrušit 45–⁠30 dní před odletem či změnit do 10 dnů před odletem (bezplatná změna platí pouze v případě objednaného cestovního pojištění). Více informací ve Všeobecných obchodních podmínkách.
**Benefit "dítě zdarma" platí u vybraných zájezdů.
***Seating zdarma platí pro naše stálé zákazníky na vybraných letech. Stálým zákazníkem se rozumí ten, kdo v předchozích třech letech alespoň jednou cestoval s CK FISCHER nebo NEV-DAMA nebo má zákaznickou kartu EXIM tours. Benefit nelze využít pro lety na pravidelných linkách. Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více.
****Parkování zdarma platí pro letiště Pardubice, Karlovy Vary a České Budějovce. Výhodné parkování se týká letiště Praha, Brno a Ostrava. Výše uvedené nabídky platí vždy pro 1 osobní automobil a pro odlety 1. 5. – 31. 10. 2024 při zakoupení leteckého charterového pobytového zájezdu z nabídky na Léto 2024 do 31. 12. 2023. Ceník naleznete zde.


Ideální hotely pro vaši funtazijní dovolenou s dětmi

Načítám...

Recenze klubu Funtazie od rodičů

Fotogalerie klubu Funtazie

Funtazie 3
Funtazie 2
Funtazie 1
Funtazie 4
Funtazie 5
Funtazie 8
Funtazie 9
Funtazie 10