Dovolená u moře s golfem - Barcelona 

JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST PŘED ZAČÁTKEM ČESKÉ SEZÓNY!

Golfový turnaj "Po stopách hráčů Final Stage Q-school“
na European Tour na hřištích PGA Catalunya
za účasti současného nejlepšího českého
profesionálního hráče golfu Marka Nového

Španělsko – Katalánsko 16. - 20. března 2013

Využijte nabídky s rezervací již jen do 19. 2. 2013!
 

foto11.jpg
Vážení golfisté, 

dovolujeme si Vás a Vaše přátele pozvat na golfový pobyt, který jsme pro Vás připravili ve spolupráci s Golf Digest, Golf Channel a All4GOLF, který se uskuteční od 16. do 20. března 2013. Součástí této akce je tříkolový turnaj účastníků, do kterého věnovali hodnotné ceny partneři akce.

Hlavním mottem je možnost porovnat svoji hru s výsledky profesionálních golfistů, kteří zde v listopadu 2012 absolvovali „Final Stage Q-school“ na European Tour a které se také účastnil nadějný český golfista Ondřej Lieser.

Budete mít  také možnost vyzkoušet si nové modely holí značky TaylorMade, včetně dlouho očekávané novinky driveru „R1“ a prohlédnout si oblečení a doplňky firmy Adidas pro rok 2013, které jsme připravili ve spolupráci s dodavatelem golfového vybavení „All4GOLF“

22.jpg
 

Hotel Meliá Golf Vichy Catalán

Ubytování je zajištěno ve čtyřhvězdičkovém Hotelu Meliá Golf Vichy Catalán, který se nachází uprostřed hřiště PGA Golf de Catalunya v regionu Selva v Katalánsku.

 

Hotel Meliá Golf Vichy Catalán je impozantní moderní stavba, která skvěle zapadá do okolní krajiny. Hotel byl slavnostně otevřen v roce 2006, má tvar křivky, která znázorňuje plynutí času. Okolí tvoří rozlehlé zahrady, ve kterých je několik venkovních bazénů.

Prostorné pokoje hotelu Meliá Golf Vichy Catalán zdobí teplé přírodní barvy a otevírají výhled do okolní krajiny. Všechny mají klimatizaci, minibar a elegantní, moderní koupelnu, bezplatné Wi-Fi a satelitní TV s plochou obrazovkou.

Hostům jsou k dispozici venkovní bazény, moderně vybavené fitness centrum, masážní centrum, kde si mohou dopřát jakýkoliv typ masáží, hotelové SPA s vířivkou, mokrou a suchou saunou, ledovou fontánou a termální sprchou.


Melia-Golf-Vichy-Catalan
 

PGA Golf Catalunya Resort

PGA Golf Catalunya Resort byl otevřen v roce 1999 a velmi rychle si získal mezinárodní reputaci. Časopisem  “Golf World” byl zařazen do první desítky žebříčku Evropských resortů. PGA Golf Catalunya Resort v historii hostil Spanish Open a Sarazen  World Open a pravidelně hostí finálový kvalifikační turnaj na European Tour. Skládá se ze dvou osmnáctijamkových hřišť- Stadium Course a Tour Course.

 

Stadium Course

Stadium Course se pravidelně umisťuje na nejvyšších pozicích žebříčku nejlepších golfových hřišť od té doby, co bylo otevřeno, a naposledy se umístilo na 3. místě v kontinentální Evropě a na 1. místě ve Španělsku, když předstihlo i věhlasnou "Valderamu" v Andalusii. Tato osmnáctka hostí mnoho turnajů té nejvyšší kategorie. Krása tohoto hřiště může často skrýt spoustu překážek, které zde na hráče číhají. Jsou to například stromy, které se tlačí do fairwayí, strategicky umístěné bunkery a voda, která vstupuje do hry na sedmi nejtěžších jamkách. 

 

Tour Course

Tour Course je kratší a lehčí než Stadium Course, ale stále je dostatečnou výzvou pro golfisty všech úrovní. Dominantními překážkami jsou zde vysoké borovice a jezera. Většina fairwayí je široká a jsou se na nich strategicky umístěné bunkery.

Na obou těchto osmnáctijamkových hřištích se v roce 2012 hrál poslední turnaj kvalifikační školy European PGA Tour.


 

D'Aro Golf Club

Toto úžasné hřiště je vybudované na samém hřebenu pohoří Platja d´Aro., v národním parku „Les Gavaress“. Je Obklopeno korkovými duby, borovicemi a více než tisícovkou olivovníků. Dvě umělá jezera dotvářejí charakter parkového hřiště, zasazeného do horského prostředí. Rychlé a zvlněné greeny i strategicky umístěné bunkery budou vyžadovat přesnost a strategii. Jakákoliv nepřesnost  znamená míček ztracený v rokli či ve vodě. V roce 1992 byla hřišti „Sdružením evropských architektů golfových hřišť“ udělena cena pro nejlepší evropské hřiště.


 

Barcelona

Poslední den před odletem zpátky do Čech, je na programu dopolední prohlídka města Barcelony a jejích významných památek. Slávu Barceloně přinesla hlavně moderní doba, se  stavbami modernistů a v neposlední řadě také pořádání olympiády v roce 1992. Tehdy se Barcelona uvedla jako hrdé „hlavní město“ Katalánska, s vlastní tradicí, jako je například svébytný jazyk, tanec sardana a vyhlášená kuchyně. Město prošlo moderní přestavbou v centru a v oblasti přístavu a přeměnilo se v moderní velkoměsto, které je jedním z nejbohatších ve Španělsku a kde je velmi příjemné pobýt.

Program

16. března přílet do Barcelony v 9:30 a transfer na hotel
V odpoledních hodinách máte možnost využít tréninkové zázemí nebo si obejít 9 – ti jamkové hřiště (pokud chcete jít hrát na hřiště, je nutné nahlásit předem)

17. března  18-ti jamkové hřiště PGA Catalunya - Tour Course, postupný start od 10:40 hod.
18. března 18- ti jamkové hřiště D´ARO Golf Club, postupný start od 9:24 hod.
19. března 18- ti jamkové hřiště PGA Catalunya - Stadium Course, postupný start od 9:50 hod.
20.března transfer z hotelu v 9:00 do Barcelony, prohlídka města. Transfer na letiště a v 16:45hod.  odlet

Cenová kalkulace

Dospělá osoba ve dvoulůžkovém pokoji – golfista  21 960 Kč
Dospělá osoba ve dvoulůžkovém pokoji – negolfista 15 960 Kč
Dospělá osoba v jednolůžkovém pokoji – golfista  25 960 Kč

Cena zahrnuje

Přímý let do Praha - Barcelona a zpět  +  přepravu golfového bagu do 15 kg
4 noci se snídaní v  hotelu Meliá Golf Vichy Catalán
3 freen fee na hřiště PGA Golf Catalunya Resort – Stadium course a Tour course a D'Aro Golf Club
Transfer letiště – hotel – letiště
Transfery hotel – golf D´Aro - hotel

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění

Kapacita je omezená a závazné rezervace jsou možné do 19. února 2013

Těšíme se na společnou hru
Team CK Fischer ve spolupráci s časopisem Golf Digest, TV Golf Channel a All4golf


Objednávejte na:
725 776 556

nebo na emailu:
golf@fischer.cz 

 

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím