Golfová hřiště v Turecku

Cornelia Golf Club

 foto 1

Nabízí kvalitu, kterou naleznete pouze v nejlepších golfových resortech na světě, 27 jamkové hřiště navrhnul Nick Faldo, vybízí golfisty všech handicapů, je to náročné hřiště, vinoucí se skrz jednu z nejkrásnějších krajin, jakou Turecko nabízí. Hřiště poskytuje nádherné výhledy na okolní hory. Široký písečný hřeben se táhne středem celého hřiště zapojuje se do hry na většině jamek, několik jamek má vyvýšená odpaliště a greeny. Je to strategicky náročné, přesto dobře hratelné hřiště, každý hráč zde nalezne příjemné i podnětné jamky. Golf Club nabízí tři devítijamková hřiště: the King Championship Course, the Queen Course a the Prince Course.

Gloria Golf Old Course

 foto 2

Nádherné hřiště umístěné mezi vzrostlými stromy,má 7 jezer, 63 bunkerů, fairwaye jsou úzké a náročné, nachytá vás, pokud budete hrát neopatrně. Po celý rok je hřiště v bezvadném stavu.

Gloria Golf New Course

 foto 3

Je to zvlněné parkovné hřiště, fairwaye jsou lemovány stromy, má 4 velká jezera a 67 bunkerů, které hrají na mnoha jamkách důležitou roli. Hřiště prověří vaše dovednosti, ale zahrajete si i nezapomenutelné jamky. The Gloria hostila v roce 1998 evropský seniorský golfový turnaj.
 

Papillon Montgomerie Golf Course

foto

Colin Montgomerie navrhnul mistrovské 18-ti jamkové hřiště, krátké devítijamkové osvětlené hřiště, golfovou akademii, luxusní 5*hotel a 40 prázdninových vil. Celý resort je postaven na 104 ha půdy, smíšeného a borového lesa na písčitém podkladu, má množství vyvýšených míst. První devítka má mnoho vodních překážek, druhá vyzývá k dlouhým odpalům přes velké, písčité pustiny.

Sueno Pines

foto 4

Hřiště měří přes 6400 m z championship odpališť a je hodně tvarované, má přírodní bunkery, je delší, uzší a obtížnější než Dunes, je to výzva pro hráče s nižším HCP a pro profesionály. Je hustě zalesněné vzrostlými stromy, nabízí krásu i obtížnost. Hřiště bylo otevřeno v roce 2007.
 

Sueno Dunes

foto 5

Hřiště odráží tradici links hřišť,  má přírodní písečné duny a vyvýšeniny, ostrovní greeny, a množství bunkerů, nabízí skvělou zkušenost v opravdu speciálním prostředí, většina jamek se proplétá mezi borovicemi, hřiště je více otevřené nežli Pines course. Bylo otevřeno v roce 2007.