Poseidonovy zahrady

Lokalita: Itálie Ischia Poseidonovy zahrady
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Poseidonovy zahrady, potěšení pro tělo i duši

Vyhlášený termální park Poseidonovy zahrady, částečně vytesaný ve skále, je tím nejznámějším a údajně i nejkrásnějším na Ischii. Oáza agáví, oleandrů a ibišků, léčivých pramenů, výhledů na blankytné Tyrhénské moře a příjemné atmosféry má na zdraví návštěvníků blahodárný vliv a po zásluze patří k nejvyhledávanějším místům ostrova.

Poseidonovy zahrady (Giardini Poseidon Terme) zabírají plochu zhruba 4 hektarů v místní části Cuotto nedaleko městečka Forio. Z velké části lemují jižní část slavné pláže Spiaggia Citara s níž společně vytvářejí jedinečný relaxační komplex pro celou rodinu. Severovýchodním směrem od parku se zvedá nejvyšší ischijská hora Monte Epomeo, do administrativního centra Ischia to je po hlavní silnici asi 13 kilometrů.

Užijte si vybavení Poseidonových zahrad a relaxujte

V Poseidonových zahradách si své místo k odpočinku vybere opravdu každý. K osvěžení zve 22 bazénů různého zaměření (bazén s mořskou vodou, kneippův bazén, termální bazén, japonský bazén, dětské bazénky). Teplota jejich minerální vody dosahuje 28 až 40 stupňů.

V privátním úseku pláže Citara i ve zbytku areálu jsou pro hosty připraveny slunečníky a lehátka zdarma. Nechybí sauna, zdravotnické a kosmetické centrum, masážní křesla, rehabilitace, sprchy, toalety, šatny, ani pestrá nabídka restaurací a obchůdků. U Poseidonových zahrad lze zaparkovat osobním vozem.

  • Neváhejte tedy a navštivte Poseidonovy zahrady na Ischii.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím