×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
Zavřít

Zvolte cílové destinace

Bohužel jsme nic nenašli
Zavřít

Doprava

Typ dopravy

Vyberte si typ dopravy a odletové letiště

Odletová letiště:

Zavřít

Termín a délka

Vybrané termíny

Zavřít

Zadejte obsazenost

Smazat pokoj

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí

1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě

přidat další pokoj

Pláže na Ischii vás uhranou svou čistotou a romantikou

Ischia se pyšní jedněmi z nejkrásnějších pláží v celé Itálii. Nabízí dlouhé kosy sněhobílého či tmavého vulkanického písku, omývané blankytným Tyrhénským mořem i spoustu romantických zákoutí a přírodních bazénů ukrytých mezi líbivými sopečnými skalisky.

Ischia-San-Angelo,-jedna-z-mnoha-nadhernych-plazi-Ischie.jpg

V četných zátočinách si vychutnáte úchvatné mořské scenérie a průzračné moře bez obvyklých davů turistů. Zejména v zálivech je voda naprosto klidná a bez vln se skvělou viditelností dna, proto jsou pláže vhodné i pro malé děti. Díky termální aktivitě bývá moře kolem Ischie mnohem teplejší než v jiných částech jižní Itálie.

Nejlepší pláže Ischie

Na Ischii si najde své oblíbené místo k relaxaci každý. Podél pobřeží se táhne na 30 kilometrů skvostných pláží, veřejné v turistických centrech mají kompletní servis a nabízejí pestrou škálu vodní a plážové zábavy.

Pláže v zálivu Sorgeto

Jedním z nejkrásnějších míst k vodním radovánkám je bezesporu malebná kamenitá zátoka Sorgeto na jihu. Fantasticky průzračná voda obklopená bílými útesy patří k nejlepším místům pro potápění a šnorchlování a vzhledem k jeho odlehlejší poloze si zde i užijete dostatek soukromí. Silný vývěr vařících termálních vod ze skály přímo do moře, které má v těchto místech celoročně 35 až 40 stupňů, láká množství turistů. Dostanete se sem pěšky, zátoka se nachází asi kilometr od autobusové zastávky a pak kousek po schodech (270 schodů), nebo pohodlně taxi lodičkou z blízkého přístavu v Sant’ Angelu.

Pláž Citara

Pláže kolem městečka Forio se řadí k nejznámějším na Ischii. Čeká vás tu řada romantických míst s písčitým i kamenitým podložím. Tím asi nejpopulárnějším je pláž Citara ležící jižním směrem od letoviska. Pokrývá ji vulkanický písek a moře u ní si užívali již staří Římané. Přímo u pláže Citara se rozkládají slavné termální parky Poseidonovy zahrady.

Pláž San Montano

Přenádherná zátoka s písečnou pláží, nad níž se tyčí pozůstatky obranné středověké saracénské věže, obklopená bujnou středomořskou vegetací. Přímo u pláže se nacházejí termály Negombo, rozprostírající se v terasách přímo ve středomořské botanické zahradě.

Pláž Maronti

Nejdelší pláž ostrova, na níž bublají horké fumaroly – vývěry vařících termálních par přímo z písku. Díky významné termální aktivitě se nad Maronti rozprostírají malebné termální parky Aphrodithe Apollon. Z pláže Maronti se lze pěšky dostat soutěskou ve skále ke starým římským lázním Cava Scura, do nichž se podle historie jezdíval z blízkého ostrova Capri koupat sám císař Tiberius. Pozoruhodné je, že po dvou tisících letech jsou stále v provozu a i vy si tak můžete vyzkoušet silně léčivou termální vodu z Cava Scura, která působí blahodárně zejména na kůži a pohybový aparát. Po pláži Maronti, která je dlouhá asi 2,5 kilometru, je možné se k parku pohodlně dopravit taxi lodičkou.

Zátoka Cartaromana

Úchvatná písčitokamenitá zátoka přímo pod Aragonským hradem s kameny svaté Anny a s vývěry termální vody do moře. Rozprostírá se nad ní malý, ale malebný termální park Giardini Eden a středověká Michelangelova věž.

Pláž Chiaia a San Francesco

Oblíbené pláže v oblasti Forio d’Ischia představují častou volbu turistů hlavně pro svůj jemný písek, který je na Ischii na plážích spíše vzácný. Návštěvníky lákají i zdejší vlnolamy a hlavně mírný přístup do moře, což ocení zejména rodiny s dětmi. V nedalekém historickém centru městečka Forio si můžete udělat příjemnou procházku.

Pláže ostrova Procida

K výjimečným panoramatickým lokalitám patří také pláže na ostrůvku Procida, na který se můžete podívat také v rámci lodního výletu.

Vlastními, překrásnými a pečlivě udržovanými plážemi disponují téměř všechny termální parky na ostrově.

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Zavřít

Upřesnit hledání

Stravování

Pláž

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené:

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč
max. 900 000 kč
min. 0 kč max. 900 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje