Aktivity, sport, vodní radovánky a další zábava v Kalábrii

kalabrie-Uzijte-si-dovolenou-v-Kalabrii-aktivne.jpg

V Kalábrii se nemusíte bát nudy. S pomocí mnoha sportovišť, obchodů, restaurací a jiných zábavních zařízení ji spolehlivě zaženete.

Sport a pohyb

Tak jako v celé Itálii, i v Kalábrii je k dispozici dlouhá řada sportovišť. Využít lze hřiště na kopanou, volejbalové kurty, půjčovny sportovního náčiní, turistické stezky a cyklistické trasy. Golfový klub San Michele se nachází v Cetraru, nedaleko rekreačního střediska Zambrone byl vybudován moderní akvapark.

Potápění

Kalábrie, to je ráj pro vyznavače vodních sportů. Úchvatný podmořský svět láká potápěče z celého světa.

Plachtění

K plavbám po moři lákají ideální mořské větry.

Tenis

Tenisové kurty naleznete téměř všude, včetně hotelových komplexů.

Nakupování a utrácení

Levně nakoupíte na místních trzích, kde najdete čerstvé ovoce, suvenýry, ale i textilní výrobky. Delegát CK FISCHER vám rád poradí, kam na trhy zajít. Nebojte se nakoupit v malých krámcích, specializovaných obchodech a hypermarketech. Otevřeno je od pondělí do soboty mezi 8 a 20 hodinou, pauza na siestu trvá od 13 do 16 hodin.

Suvenýry

Pěknou vzpomínkou na dovolenou v Itálii mohou být zdejší šperky a bižuterie, mramorové sošky, kávovary a sklenice na likéry. Skvělým tipem jsou pokrmy jako olivový olej, sušená rajčata, těstoviny, ligurzia z lékořice či salám l´anduja.

Jídlo

V Kalábrii samozřejmě naleznete restaurace s tradičními pokrmy a pizzerie (o slavné italské kuchyni si více přečtěte v sekci Gastronomie), ale také mnoho stravovacích zařízení s kuchyní mezinárodní. Vybere si opravdu každý. Spropitné tvoří 10 až 15 procent z celkového účtu.

Zábava a noční život

V Kalábrii si ve větších městech a centrech můžete užít pestrý noční život. Je zde řada restaurací, kaváren, barů i nočních klubů a diskoték. Diskotéky pro své hosty pořádá i spousta hotelových komplexů. Podívejte se také, kdy se tady slaví italské národní svátky.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím