×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
Zavřít

Zvolte cílové destinace

Bohužel jsme nic nenašli
Zavřít

Doprava

Typ dopravy

Vyberte si typ dopravy a odletové letiště

Odletová letiště:

Zavřít

Termín a délka

Vybrané termíny

Zavřít

Zadejte obsazenost

Smazat pokoj

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí

1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě

přidat další pokoj

Doprava na Madeiře

madeira-Marina-ve-Funchalu.jpg

Taxíkem po Madeiře

Taxi seženete všude. Je potřeba se na začátku s řidičem domluvit na ceně jízdy. Většina vozů má taxametr, přesto byste si měli být jistí, že zaplatíte jen za ujeté kilometry. Večer je cena obvykle vyšší než přes den.

Autobusová doprava na ostrově

Autobusová doprava po ostrově je přizpůsobena hlavně podmínkám místních obyvatel, a proto je pro turisty často na poznávání ostrova komplikovaná. Autobusy společností jsou barevně odlišené podle toho, v jaké části ostrova jezdí, a také terminál v centru Funchalu je u každé společnosti jinde. Do nejvyšších oblastí ostrova místní doprava nejezdí.
Pro dopravu ve Funchalu a okolí fungují žluté autobusy společnosti Horários do Funchal. Jízdenku na městskou dopravu si můžete koupit v předprodeji nebo přímo u řidiče ve formě dobíjecí karty GIRO.

Jak cestovat městskými autobusy ve Funchalu?

Aby autobus ve stanici zastavil, musíte na něj mávnout. Nastupuje se vždy předními dveřmi. Pokud budete chtít vystoupit, stiskněte tlačítko na znamení.

Podrobný plán tras městských i meziměstských autobusů dostanete v Turistické informační kanceláři na Avenida Arriaga v centru Funchalu.

Jízdenky – GIRO

GIRO jsou dobíjecí karty s určitým počtem jízd nebo s denními tarify. Při nástupu je třeba kartu přiložit ke žluté čtečce, která z ní odečte jednu jízdu. Každý cestující musí mít vlastní kartu, nelze odečíst více jízd současně.

Pronájem automobilů na Madeiře

Pokud se nechcete spoléhat na místní dopravu, můžete si vypůjčit vůz. Doporučujeme ale předem konzultaci s vaším průvodcem. Jedině tak budete mít jistotu, že nenarazíte na podvodné prodejce. Průvodce vám vždy poradí nejlepší řešení. Navíc má Cestovní kancelář FISCHER v destinaci uzavřené i smlouvy s partnery, což vám zaručí jak kvalitu všech služeb, tak mnohdy i výhodnější ceny.

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Zavřít

Upřesnit hledání

Stravování

Pláž

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč
max. 900 000 kč
min. 0 kč max. 900 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje