Akvapark Santa Cruz

Lokalita: Portugalsko Madeira Akvapark Santa Cruz
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Akvapark Santa Cruz, spousta zábavy pro celý den

Jediným vodním světem na Madeiře je akvapark v letovisku Santa Cruz. Vy i vaše děti si v něm užijete na pětici různě dlouhých tobogánů, línou i rychlou řeku, kvarteto klouzaček, adrenalinovou černou díru, jízdu peřejemi či duo bazénů.

Aquaparque Gaula byl vybudován na jižním okraji rekreačního střediska Santa Cruz, ve čtvrti Gaula. Jeho areál vhodně vyplňuje malé údolí při ústí říčky Ribeira da Boaventura do Atlantského oceánu. Od pobřeží ho odděluje místní zástavba a dálniční viadukt, směřující k Mezinárodnímu letišti Cristiana Ronalda. Hlavní město Funchal leží asi 15 kilometrů daleko.

Navštivte akvapark na Madeiře

Vodní svět Santa Cruz nepatří sice svou kapacitou (asi tisíc návštěvníků) k největším, přesto se v něm výtečně pobavíte. Můžete očekávat moderní vybavení, čistotu a příjemnou, rodinnou atmosféru.

Součástí akvaparku Santa Cruz jsou i rozsáhlé, travnaté plochy ke slunění a relaxaci, dětské hřiště, občerstvení, toalety a šatny. Parkování je zajištěno na moderním parkovišti. Oficiální otevírací doba během sezóny je denně od 10 do 18 hodin.

  • Neváhejte tedy a navštivte akvapark Santa Cruz na Madeiře.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím