Water Park Faliraki

Lokalita: Řecko Rhodos Water Park Faliraki
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Vodní svět Water Park Faliraki

Na ostrově Rhodos sice najdete jenom jeden vodní svět, ovšem jeho návštěva stojí za to. Water Park Faliraki se totiž řadí mezi největší a nejlépe vybavené akvaparky v Evropě. Zábavu od rána do večera si tady užije celá rodina.

Akvapark Water Park Faliraki leží na okraji stejnojmenného a velmi oblíbeného rekreačního střediska, jenom kousek od břehů Středozemního moře. Kolem něj vede hlavní silnice spojující letovisko s 12 kilometrů vzdálenou metropolí Rhodos, odkud sem jezdí i pravidelné autobusy.

Největší atrakce areálu Water Park Faliraki

Water Park Faliraki nabízí na obrovské ploše 10 hektarů nespočet klouzaček, tobogánů a mnoha dalších vodních atrakcí. K nejvíce vyhledávaným patří adrenalinové skluzavky Kamikadze a Twister, sjezd na nafukovací pneumatice či bazén s umělým vlnobitím. Nechybí líná řeka, vířivky ani jízda na matraci.

Na nejmenší návštěvníky vodního světa Water Park Faliraki čeká rozlehlá dětská zóna s pirátskou lodí, vodotrysky nebo brouzdaliště pro batolata. Součást areálu tvoří opalovací louka se slunečníky a lehátky, stánky s občerstvením a šatny s uzamykatelnými skříňkami.

  • Neváhejte tedy a navštivte Water Park Faliraki na ostrově Rhodos.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím