×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobrazit hotely na mapě

Podrobné informace

  • 28°C červenec / srpen *
  • 24°C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Mojácar, dovolená splněných přání

Na východním pobřeží Andalusie, v provincii Almería, leží rekreační středisko Mojácar. Rozprostírá se přímo na mořském pobřeží při ústí říčky Rio Aguas. Severním směrem na něj navazují další letoviska Vista de los Ángeles – Rumina a Garrucha. Pobřežní dálnice z Cartageny do 90 kilometrů vzdálené Almeríe ho míjí jenom o několik kilometrů. Jižním směrem se zvedají pahorky Sierra Cabrera.

Mojácar a jeho pláže

Historické městečko ležící asi 1 kilometr od Středozemního moře dalo jméno i vlastnímu letovisku Mojácar Playa. Díky poloze poněkud stranou masového turistického ruchu se jedná o celkem klidné středisko, které navštěvují především Španělé. Dobrá vybavenost ho předurčuje k prožití spokojené dovolené napříč všemi věkovými kategoriemi hostů.

Hned tři z mnoha pláží na dosah Mojácar Playa obdržely modrou vlajku EU: Marina de la Tore, Descargador a Piedra Villazar. Všechny se pyšní jemným písečným povrchem, čistou vodou, vybavením v podobě slunečníků a lehátek, dozorem plavčíka i pestrou paletou vodních sportů. Menší pláže jako la Rumina, pod útesem ukrytá Cueva del Lobo či Playa de las Ventanicas široká až 80 metrů nabízejí diskrétnější prostředí.

Další rekreační střediska poblíž Mojácaru

Malebný Mojácar nabízí několik turistických atrakcí

Mojacar.jpgKromě obchodů a restauračních zařízení skýtá Mojácar též středisko zdravotní péče, lékárnu a rozmanitá sportoviště včetně jachetního klubu a golfového hřiště Marina Golf Tarjeta. Historické centrum je kouzelným prostorem s kostelem Santa Maria, úzkými uličkami s arabským vlivem a vyhlídkou na pobřeží Mirador del Castillo.

V blízkém okolí můžete navštívit unikátní stavbu zámku Castillo de Macenas, jeskyni Mariquita la Posá y Morales a chráněnou přírodní oblast Laguna del Río Aguas. K dalším zajímavým místům patří:

Zobrazit podrobné informace

Můžete vybírat například z těchto hotelů

Uvedené ceny platí pro obsazenost 2 dospělí


Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím