1. Fischer.cz
  2. Svatební cesty

Svatební cesty: prožijte líbánky v ráji

Vaše láska si zaslouží to nejlepší, co se nabízí! Oslavte ji romantickými líbánkami na nejkrásnějších plážích světa. Pro nezapomenutelnou svatební cestu je jako stvořený pohádkový Mauricius. Čekají vás zde bělostné pláže plné palem, hřejivé slunce, exotické chutě a vůně a ty nejluxusnější hotely.

Svatební obřad v exotice: vyřídíme veškeré svatební formality

Nejen líbánky můžete prožít na nejúchvatnějších místech naší planety. S našimi svatebními balíčky vás čeká svatební den v nejkouzelnějších hotelech a plážích na Mauriciu.

Každou svatbu pro vás zařídíme individuálně na základě vašich požadavků. Vy vyberte ideální místo pro váš svatební den a my už se postaráme o vše ostatní – přípravu a organizaci svatby, transfery na úřady i na hotel, vyřízení jednotlivých poplatků, zaslání oddacího listu, legalizaci svatby v ČR a veškeré další úkoly související s vaší svatbou.

V nabídce svatebních cest máme hotely, které mají pro svatby nejlepší zázemí a jsou nejžádanější - nechybí řetězce jako Beachcomber, LUX resorty nebo Heritage.

Objednejte si vaši svatební cestu

Naši prodejní asistenti vám s výběrem rádi poradí. Objednávejte na 255 787 000, pobočkách CK FISCHER, nebo pište na e-mail: info@fischer.cz.

Svatební slevy nejen pro novomanžele

Všechny hotely nabízejí pro svatby a líbánky speciální slevy, výhody nebo dárky. Informace najdete u každého hotelu.

Načítám...

Existuje tisíc důvodů, proč na líbánky do exotiky

Právě jste si u oltáře slíbili věrnost a chystáte se strávit několik překrásných dní na líbánkách? Není nad to odjet za nevšedními zážitky na svatební cestu do zahraničí. Navštívit můžete ty nejromantičtější pláže světa, vydat se za dobrodružstvím, nebo jen odpočinkem v luxusních hotelech. Kde lépe strávit nejkrásnější chvíle života, než v pravém ráji.

Bílý písek na plážích, sklánějící se palmy nad mořským břehem, hřející slunce, vůně tropického ovoce, to vše a ještě více můžete zažít na svatební cestě v exotice. Zapomeňte na pár dní na starosti běžného života a vkročte do společného života tou nejromantičtější dovolenou, na kterou nikdy nezapomenete. O váš komfort bude kompletně postaráno a my vám garantujeme, že se ze svých líbánek nebudete chtít vrátit. 

Romantika na vás čeká na každém kroku. Vychutnávat si ji můžete při nočních procházkách po pláži, koupání v teplém moři při svitu měsíce nebo posezení v malebných kavárničkách a restauracích. A přejete-li si projet na slonovi nebo se potápět s delfíny, i to se vám může na svatební cestě splnit. 

A ještě více důvodu pro svatbu u moře

Svatba v zahraničí je zárukou nejen nádherně strávených chvil, ale také perfektního počasí a kouzelných panoramat k fotografování. Svatba v zahraničí spojuje hned dva nezapomenutelné okamžiky. Svatební obřad si vychutnáte na pláži u šumějícího moře a k tomu strávíte líbánky v exotické destinaci. Navíc může být vaše svatba okořeněna i místními zvyky a tradicemi.