1. Fischer.cz
  2. Svatební cesty

Svatební cesty: prožijte líbánky na nejkrásnějších místech světa

Nezapomenutelné líbánky

Vaše láska si zaslouží to nejlepší, co se nabízí! Oslavte ji romantickými líbánkami na nejkrásnějších plážích světa. Pro nezapomenutelnou svatební cestu je jako stvořený pohádkový Mauricius, kde se sny stávají skutečností. Čekají vás zde bělostné pláže plné palem, hřejivé slunce, exotické chutě a vůně a ty nejluxusnější hotely.

Svatba v exotice

Nejenom líbánky můžete prožít na nejúchvatnějších místech naší planety. Vydejte se na tu nejromantičtější cestu života a řekněte si své ANO v ráji. S našimi svatebními balíčky vás čeká svatební den v nejkouzelnějších hotelech a plážích na Mauriciu.

Svatba v zahraničí je zárukou nejen nádherně strávených chvil, ale také perfektního počasí a kouzelných panoramat k fotografování. Svatba v zahraničí spojuje hned dva nezapomenutelné okamžiky. Svatební obřad si vychutnáte na pláži u šumějícího moře a k tomu strávíte líbánky v exotické destinaci. Navíc může být vaše svatba okořeněna i místními zvyky a tradicemi.

Líbánky

Právě jste si u oltáře slíbili věrnost a chystáte se strávit několik překrásných dní na líbánkách? Není nad to odjet za nevšedními zážitky na svatební cestu do zahraničí. Navštívit můžete ty nejromantičtější pláže světa, vydat se za dobrodružstvím, nebo jen odpočinkem v luxusních hotelech. Kde lépe strávit nejkrásnější chvíle života, než v pravém ráji.

Bílý písek na plážích, sklánějící se palmy nad mořským břehem, hřející slunce, vůně tropického ovoce, to vše a ještě více můžete zažít na svatební cestě v exotice. Zapomeňte na pár dní na starosti běžného života a vkročte do společného života tou nejromantičtější dovolenou, na kterou nikdy nezapomenete. O váš komfort bude kompletně postaráno a my vám garantujeme, že se ze svých líbánek nebudete chtít vrátit. 

Romantika na vás čeká na každém kroku. Vychutnávat si ji můžete při nočních procházkách po pláži, koupání v teplém moři při svitu měsíce nebo posezení v malebných kavárničkách a restauracích. A přejete-li si projet na slonovi nebo se potápět s delfíny, i to se vám může na svatební cestě splnit. 

Kam za nejkrásnější svatbou v exotice?

K nejoblíbenějším svatebním destinacím patří Mauriciuus, který spojuje nejkrásnější exotické scenérie s nabídkou velmi kvalitních hotelových rezortů, včetně luxusních, kde si můžete dopřát i celou řadu privátních služeb. V naší nabídce nechybí ani řetězce jako BeachcomberLUX resorty nebo Heritage. 

Každou svatbu pro vás zařídíme individuálně na základě vašich požadavků. V nabídce svatebních cest jsou zejména hotely, které mají pro svatby nejlepší zázemí a jsou mezi klienty nejžádanější. Speciálně pro svatby nabízejí i speciální balíčky a slevy. Pokud si u nás vyberte resort mimo základní svatební nabídku, téměř vždy lze na vyžádání v hotelu svatební obřad zajistit.

Vyřídíme za vás veškeré svatební formality

Vy vyberte ideální místo pro váš svatební den a my už se postaráme o vše ostatní – přípravu a organizaci svatby, transfery na úřady i na hotel, vyřízení jednotlivých poplatků, zaslání oddacího listu, legalizaci svatby v ČR a veškeré další úkoly související s vaší svatbou.

Připravili jsme pro vás speciální svatební balíčky, záleží jen na vás, jaké místo si pro svou svatbu představujetre. Konkrétní svatební balíčky se liší v závislosti na hotelu. Naši prodejní asistenti vám rádi s výběrem rádi poradí.

Svatební slevy na ubytování

Všechny hotely nabízejí pro svatby a líbánky speciální slevy, výhody nebo dárky.  Konkrétní nabídky najdete u každého konkrétního hotelu.

Objednávka

Objednávejte na 255 787 000, pobočkách Cestovní kanceláře FISCHER, nebo pište na email: info@fischer.cz.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím