1. Fischer.cz
  2. Thajsko
  3. Phuket a okolí

Oblasti v destinaci - Phuket a okolí

Mapa

Podrobné informace

  • 32 °C červenec / srpen *
  • 28 °C červenec / srpen *
  • 100THB/67,634CZK

* průměrné teploty

Phuket, exotická dovolená jako z pohádky

Rekreační destinaci Phuket tvoří ostrov stejného jména, souostroví Phi Phi, navazující pobřeží a řada dalších ostrůvků v Andamanském moři. Věhlas jí získalo nádherné počasí, pohádková příroda, romantické zátoky, bohatý podmořský svět a fantastické pláže. V Phuketu prožijete neopakovatelnou dovolenou v exotice.

Během cenově výhodné exotické dovolené u moře v oblasti Phuketu nepoznáte nudu. Ochutnáte místní speciality, užijete si noční život a vydáte se na výlety do národních parků. K nejzajímavějším lokalitám pro potápění a šnorchlování patří Similanské ostrovy či Shark Point, kde lze potkat i žraloky obrovské. Nechybí kvalitní golfová hřiště, akvapark Splash Jungle, zoo Tygří království ani velké obchodní galerie.

Exotická dovolená all inclusive v Phuketu

Ostrov Phuket, největší a nejnavštěvovanější v Thajsku, spojuje s pevninou moderní most. Zájemce o rušnou exotickou dovolenou all inclusive zde nadchne pulsující středisko Patong s obchody, restauracemi, bary a pestrou zábavou. Milovníky klidného odpočinku potěší letoviska Bang Tao či Kamala Beach s úžasnými plážemi s jemným, světlým pískem a pozvolným vstupem do moře.

Fascinující souostroví Phi Phi, součást národního parku, se skládá z 6 ostrovů. Nejznámější z nich jsou Ko Phi Phi Don a především romantický Ko Phi Phi Leh se zátokou Maya Bay, kde Leonardo DiCaprio točil filmový hit Pláž.

Vyberte si zájezd do Phuketu

Vápencové útesy, skalnaté poloostrovy, kilometry písečných pláží a poznávání zajímavých míst Phuketu čeká jenom na vás, stačí si vybrat některý z našich zájezdů. Do Phuketu se můžete podívat i za příznivou cenu v rámci nabídky exotické dovolené last minute Phuket a first minute Phuket.

Zobrazit podrobné informace