Pláže u Kusadasi si vás získají svou krásou

Egejská riviéra proslula křišťálově čistým mořem, bohatým podmořským životem a dlouhými písečnými plážemi s jemným pískem a pozvolným klesáním do průzračné vody. Můžete si vybrat mezi romantickými plážemi stranou letovisek i plážemi městského typu s pestrou nabídkou vodních sportů. Plážový servis zahrnuje slunečníky, lehátka, toalety a sprchy. Užijí si tady rodiny s dětmi i milovníci plavání a šnorchlování.

Egejska-riviera-Kusadasi-plaze.jpg

Tipy na nejhezčí pláže kolem Kusadasi

Pláž Paradise

Písečná pláž Paradise leží asi 15 kilometrů jižně od Kusadasi a tvoří součást vyhlášené Long Beach. V azurovém Egejském moři budete mít ideální podmínky pro vodní sporty v čele s windsurfingem, šnorchlováním či vodním lyžováním.

Ladies Beach

V dobách Osmanské říše sem měly přístup pouze ženy, dnes si na Ladies Beach (turecky Kadinlar Denizi) užívají rekreanti z celého světa. Nachází se uprostřed mořského pobřeží v Kusadasi. Výtečný servis doplňuje dozor plavčíka, toalety, sprchy a šatny.

Ilica Beach

Více než 1 kilometr dlouhá pláž Ilica Beach se táhne podél letoviska Alacati jenom kousek na východ od Cesme. Díky horkým pramenům v blízkém okolí se pyšní velice teplou vodou.