1. Fischer.cz
  2. Turecko
  3. Egejská riviéra - Kusadasi

Oblasti v destinaci - Egejská riviéra - Kusadasi

Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Dovolená na Egejské riviéře: kolem Kusadasi vás čeká slunce, pláže a akvaparky

Už jste někdy strávili dovolenou u moře na Egejské riviéře v oblasti Kusadasi? Pokud náhodou ne, srdečně vás zveme do kouzelného kraje s nádherným pobřežím a spoustou příležitostí, jak aktivně prožít volný čas.

Kolem Kusadasi čeká krásné pobřeží, pestrá příroda i zajímavé historické památky. V archeologickém komplexu Efesu se nachází starověký Artemidin chrám, nedaleko se ukrývá Jeskyně sedmispáčů a budete-li mít víc času, zajeďte i do slavné Tróje.

Které letovisko vybrat?

V okolí Kusadasi si můžete vybrat pobyt v několika příjemných, kompletně vybavených letoviscích jako GümüldürÖzdere nebo Seferihisar. Daleko to odsud není ani do populárního Bodrumu, poměrně dobře dostupné je slavné Pamukkale.

Kusadasi nabízí nespočet možností

Z nejhezčích pláží kolem Kusadasi nevynechte Paradise Beach s ideálními podmínkami k vodním sportům a Ladies Beach s vynikajícím plážovým servisem. Region mezi Izmirem a Kusadasi oplývá vysokým počtem zábavních zařízení v čele s akvaparky.

Nejvýhodnější zájezdy na Egejskou riviéru

Toužíte-li odpočinout si u Egejského moře v Turecku za rozumné peníze, prověřte naši nabídku last minute na Egejské riviéře - Kusadasi. A nezapomeňte, že východní Středomoří nabízí i další zajímavé prázdninové destinace v čele s Krétou, Kyprem, Rhodem či Tureckou riviérou.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Egejská riviéra - Kusadasi