1. Fischer.cz
  2. Turecko
  3. Egejská riviéra - Marmaris

Oblasti v destinaci - Egejská riviéra - Marmaris

Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Dovolená v okolí Marmaris: užijte si Egejskou riviéru

Oblast Marmaris na Egejské riviéře se nachází jihovýchodně od Bodrumu na dohled řeckého ostrova Rhodos. Pro její krajinu je charakteristické členité pobřeží s romantickými zátokami, krásnými plážemi, zelení, pahorkovitými ostrůvky a příjemné počasí od května až do října. Do okolí Marmaris míří na dovolenou díky průzračnému Egejskému moři a nádherným plážím mnoho párů i rodin s dětmi.

Letoviska v okolí Marmaris

Tato část Egejské riviéry se pyšní mnoha skvělými středisky pro strávení dovolené. Ať už zvolíte samotný Marmaris s živým centrem, množstvím památek, zábavních atrakcí a nekončící pláží, nebo vsadíte na menší Icmeler v obklopení horských masívů, který je ideální pro rodiny s dětmi, či se vydáte do poklidného Sarigerme jen kousek od letiště, nebo raději do moderní Fethiye, která však dýchá autentickou atmosférou, nemůžete šlápnout vedle.

Na Egejskou riviéru výhodně

Pokud sháníte dovolenou na Egejské riviéře v okolí Marmaris za nejvýhodnější cenu, prohlédněte si naše levné last minute zájezdy do Turecka. Nevyberete-li si, zkuste se podívat také na nabídku výhodné dovolené v dalších oblíbených oblastech Egejské riviéry – Bodrumu či Kusadasi.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Egejská riviéra - Marmaris