All inclusive Španělsko

Dopřejte si nejlahodnější chutě Středomoří v neomezeném množství

Abyste si dovolenou ve Španělsku, na Baleárských nebo Kanárských ostrovech užili naplno, vyplatí se vám all inclusive zájezd, na kterém máte v ceně španělské speciality, zábavní program i další služby.

All inclusive na nejkrásnějších španělských plážích

Oku lahodící tapas, osvěžující gazpacho, paella z čerstvých mořských plodů, slaďoučká sangria. Ať už vás na dovolené láká ochutnat speciality španělské kuchyně, nebo dáte přednost mezinárodní kuchyni, všechno si to můžete dopřát na all inclusive dovolené na Kanárech či v pevninském Španělsku, aniž byste se museli omezovat.

 

Co splňují vybrané hotely s all inclusive

Neomezeně
jídla i pití
4–5hvězdičkové
kvalitní hotely
Pláž na dosah
přímo u hotelu

Načítám...

Last minute all inclusive zájezdy do Španělska

Načítám...

Nejlepší dovolená? All inclusive!

All inclusive znamená jídlo i pití k dispozici v neomezeném množství k snídani, obědu, svačině i večeři. V některých hotelech ve Španělsku dokonce 24 hodin denně. Kromě nealkoholických nápojů můžete na dovolené zdarma popíjet také vybrané alkoholické nápoje. V ceně all inclusive zájezdu do Španělska, na Baleárské či Kanárské ostrovy navíc máte i zábavní program a lehátka a slunečníky u hotelu. Pokud vás láká all inclusive dovolená ve Španělsku s celou rodinou, doporučujeme vám vybrat zájezd s dětským klubem FUNTAZIE.

Bude se vám líbit

S all inclusive do celého světa

Luxusní dovolená pro náročné

Zájezdy ideální pro rodiny s dětmi