1. Fischer.cz
  2. Luxusní dovolená

Luxusní dovolená: navštivte nejkrásnější místa i přepychové hotely

Toužíte po opravdu jedinečném zážitku z dovolené? Chcete si užít bezstarostný výlet, na kterém budete obklopeni pouze krásnými věcmi a nabízen vám bude absolutní komfort? Vyberte si z naší nabídky luxusních zájezdů na Bahamy, Jamajku, Mauricius nebo Maledivy. Připravili jsme pro vás pobyty v luxusních hotelech. Nebo se s námi vydejte objevovat nejkrásnější místa na světě.

Rovněž můžete vybírat z nabídky luxusní dovolené našeho partnera CK PRIVILEQ, která vám splní vaše individuální přání a navrhne dovolenou na míru. Inspirovat se můžete na safari nebo expedici v Africe, užít si soukromí privátních vil, zažít unikátnost nejlepších hotelů světa, anebo navštívit luxusní hotely, kde Čecha nepotkáte.

All inclusive a další exklusivní programy

Luxusní dovolená nabízí pobyty v hotelech s pěti hvězdičkami a více. V nich můžete využít programů all inclusiv nebo Pure Discovery Experience nabízející exklusivní služby navíc. Na vlastní kůži tak můžete prožít romantické snídaně či večeře na pláži, exotické výlety, kurzy potápění, masáže ve wellness centru, kurzy vaření s šéfkuchařem, nebo rybaření v soukromých lagunách.

Nejvybranější hotelové služby

Hotely nabízejí nejluxusnější klimatizované pokoje, restaurace s vyhlášenými kulinářskými specialitami, vnitřní i vnější vyhřívané bazény, vířivky, sauny a programy moderních wellness center. Využít můžete celodenní konzumaci vybraných nápojů a jídla. V rámci nabízených služeb bude postaráno i o vaše děti, pro něž jsou připraveny programy pod vedením školených a zkušených animátorů.

Přepychové ubytování a pláže

K luxusním resortům patří také ty nejkrásnější pláže. Na nich můžete využívat veškerých nabízených služeb včetně plážových a vodních atrakcí. Obzvláště oblíbené mezi klienty jsou netypické formy ubytování v plážových či přímo vodních vilách. Milovníci sportu si přijdou na své na privátních tenisových hřištích nebo ve špičkových golfových areálech.

Vydejte se spolu s námi například do letovisek v Thajsku, na Mallorce či Tenerife a mnoha dalších luxusních destinací.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím