Luxusní dovolená

Dopřejte si vysoký standard služeb, ať už s rodinou nebo ve dvou.
Nečekejte přeplněné pláže a boj o lehátka. Čeká vás dovolená snů.

Zažijte dovolenou v nejluxusnějších destinacích

Přepych pro vaše tělo i duši

Co splňují vybrané hotely

Pouze 5*
hotely
Hotely
ověřené zákazníky
Spa
Špičkové
zázemí a služby
Načítám...

Časté dotazy

Co všechno zahrnuje cena leteckého pobytového zájezdu?
Jaká velikost a váha zavazadel je v ceně zájezdu?
Jaké služby si mohu přiobjednat navíc?
Jaké výlety máte v nabídce?
Kdy a jak můžu za zájezd zaplatit?
Kdy dostanu pokyny k odbavení a letenky?
Mohu zájezd změnit nebo zrušit po zaplacení?
Můžu si u vás objednat i dovolenou na míru?


Luxusní dovolená: navštivte nejkrásnější místa i přepychové hotely

Toužíte po opravdu jedinečném zážitku z dovolené? Chcete si užít bezstarostný výlet, na kterém budete obklopeni pouze krásnými věcmi a nabízen vám bude absolutní komfort? Vyberte si z naší nabídky luxusních zájezdů.

All inclusive a další exklusivní programy

Luxusní dovolená nabízí pobyty v přepychových hotelech. V nich můžete využít programů all inclusive nebo rozšířených programů nabízejících exklusivní služby navíc. Na vlastní kůži tak můžete prožít romantické snídaně či večeře na pláži, exotické výlety, kurzy potápění, masáže ve wellness centru, kurzy vaření s šéfkuchařem nebo rybaření v soukromých lagunách.

Nejvybranější hotelové služby, které si dokážete představit

Hotely nabízejí nejluxusnější klimatizované pokoje, restaurace s vyhlášenými kulinářskými specialitami, vnitřní i vnější vyhřívané bazény, vířivky, sauny a programy moderních wellness center. Využít můžete celodenní konzumaci vybraných nápojů a jídla. V rámci nabízených služeb bude postaráno i o vaše děti, pro něž jsou připraveny programy pod vedením školených a zkušených animátorů.

Nejkrásnější pláže a místa

K luxusním resortům patří také ty nejkrásnější pláže. Na nich můžete využívat veškerých nabízených služeb včetně plážových a vodních atrakcí. Obzvláště oblíbené mezi klienty jsou netypické formy ubytování v plážových či přímo vodních vilách na Maledivách. Milovníci sportu si přijdou na své na privátních tenisových hřištích nebo ve špičkových golfových areálech. Vydejte se spolu s námi například do blízkých letovisek na Mallorce či Tenerife nebo poleťte za exotikou do Thajska, na JamajkuMauricius či do mnoha dalších luxusních destinací. 
Rovněž můžete vybírat z nabídky luxusní dovolené našeho partnera CK PRIVILEQ, která vám splní vaše individuální přání a navrhne dovolenou na míru.

Načítám...