×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
  1. Arabské emiráty
  2. Arabské emiráty
  3. Místa
  4. Burj Al Arab

Burj Al Arab

Lokalita: Arabské emiráty Arabské emiráty Burj Al Arab
Typ: Architektura

Burj Al Arab, nejluxusnější hotel světa

Mistrovské dílo moderní architektury a nejluxusnější hotel světa Burj Al Arab (Burdž al-Arab) patří k nejobdivovanějším stavbám v Dubaji. Má podobu ladné, 321 metrů vysoké plachetnice s 56 patry. Velkou popularitu mu roku 2005 zajistilo exhibiční tenisové utkání mezi Andre Agassim a Rogerem Federerem na heliportu v 51. patře.

Poloha hotelu Burj Al Arab je důmyslně situována do samého srdce Dubaje a slouží jako výrazný orientační bod. Tyčí se na umělém ostrově ve vodách Perského zálivu, zhruba 280 metrů od pobřeží s proslulou pláží Jumeirah. Doslova v jeho stínu se nachází jachetní marina First Yacht, obří akvapark Wild Wadi nebo nákupní galerie Souk Madinat Jumeirah.

Objevte obří akvária, úžasné výhledy a další zázraky Burj Al Arab

Ještě rok po svém zprovoznění (1999) byl Burj Al Arab nejvyšší dubajskou budovou. Interiér hotelu představuje metaforu velkoleposti, bohatství a procházky říší fantazie. V mezipatře se nachází fontána tryskající vodní sloupec až do výšky 32 metrů.

V restauracích hotelu Burj Al Arab zažijete kulinářský zážitek. Vyberte si restauraci, kterou obklopují obří akvária, nebo restaurant ve 27. patře s úžasným výhledem na Dubaj včetně palmového ostrova Jumeirah, jemuž vévodí hotel Atlantis. A pozor na skutečnost, že přístup až k hotelu není bez předchozí objednávky či ubytování možný.

Podobná místa

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Zavřít

Upřesnit hledání

Stravování

Pláž

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené:

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč
max. 900 000 kč
min. 0 kč max. 900 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje