Conchi

Lokalita: Aruba Aruba Conchi
Typ: Přírodní zajímavost

Náš názor

Přírodní bazén Conchi

Vyzkoušejte si i vy koupání v unikátním, přírodním skalnatém bazénu Conchi (Aruba Natural Pool). Čeká vás křišťálově čistá voda Karibského moře, hučící příboj, skoky do hlubiny i opalování na vyhřátých kamenech. Pozor však, koupání a pobyt v nádrži je pouze na vlastní nebezpečí!

Přírodní bazén Conchi se ukrývá u severovýchodního pobřeží Aruby v národním parku Arikok. Přístup k němu vede od vstupu do NP na okraji obce Santa Cruz (Shete) po zhruba 3 kilometry dlouhé stezce (Natural Pool Trail). Na jejím konci stačí už jen sestoupit po kamenném schodišti až k hladině.

Jak si co nejlépe užít přírodní bazén Conchi

Oválný tvar bazénu Conchi má rozměry asi 20 krát 20 metrů a před ohromující sílou moře ho chrání val z kamenitých desek. Ve skutečnosti jsou tady bazény dva: hlavní přímo u moře (hluboký asi 5 metrů) a druhý, mnohem menší a mělčí o něco výše – stále však dostatečně velký pro vodní radovánky několika lidí najednou.

Jenom kousek od přírodního bazénu Conchi se nachází dvojice parádních pláží Boca Keto a Daimari, lemovaná obřími balvany. K dalším blízkým atrakcím patří pláž Dos Playa, přírodní most a jeskyně Fontine.

  • Neváhejte tedy a navštivte Conchi na Arubě.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím