×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
  1. Aruba
  2. Aruba
  3. Místa
  4. Palm Beach

Palm Beach

Lokalita: Aruba Aruba Palm Beach
Typ: Město

Náš názor

Palm Beach, nejlepší koktejl na Arubě

Oblast Palm Beach, to je pravá Aruba se vším všudy: s tropickým podnebím, charakteristicky pokřivenými stromy „divi-divi“ i autentickým nářečím „papimiento“, vzniklým mícháním evropských jazyků. Prostě perfektní exotická atmosféra i na nizozemském území.

Rekreační středisko Palm Beach se rozkládá na severozápadě Aruby v okrese Noord. Pláž se táhne v délce necelých 3 kilometrů podél pobřeží Karibského moře od malého výběžku v Bubali až k pláži Malmok. Mezinárodní letiště Queen Beatrix se nachází 13 kilometrů daleko.

Čím láká Palm Beach? Koupáním, ruletou a další zábavou

Nejznámějšího arubské letovisko Palm Beach má skutečně co nabídnout. Odpočinete si na neuvěřitelně dlouhých plážích s bílým pískem, hlavní chloubě kopcovitého ostrova. Samozřejmostí je široká nabídka plážové zábavy i rušný noční život. Vyhlášená jsou místní kasina, v nichž se hrají nejen karetní hry a ruleta, ale také divadelní představení.

Pouhých 15 minut jízdy trvá cesta z Palm Beach do metropole Oranjestadu. Kromě spousty butiků a obchodníků se zlatem či šperky zde můžete potkat leguány pochodující po přístavu nebo navštívit numismatické muzeum s desítkami tisíc historických mincí. A ještě blíže to je na Motýlí farmu (Butterfly Farm Aruba).

  • Neváhejte tedy a navštivte Palm Beach na Arubě.

Podobná místa

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím