Philip´s Animal Garden

Lokalita: Aruba Aruba Philip´s Animal Garden
Typ: Přírodní zajímavost

Náš názor

Philip´s Animal Garden, tak trochu jiné zoo

Philip´s Animal Garden není zoologickou zahradou v pravém slova smyslu, jedná se spíše o útulek pečující o zachráněné živočichy na Arubě a okolních karibských ostrovech. Její jedinečnost spočívá v osobě P. C. Merryweathera, který ji sám vybudoval prakticky z ničeho díky své lásce ke zvířatům.

Zoologická zahrada Philip´s Animal Garden se na vás těší v severní části Aruby, kousek od městeček Noord a Catiri. Necelé 2 kilometry východním směrem od ní se táhne pobřeží Karibského moře, do metropole Oranjestadu to je zhruba 10 minut jízdy autem.

Philip´s Animal Garden a její zvířecí svěřenci

Zakladatelem zoo Philip´s Animal Garden je Philip Conrad Merryweather (narozen 18. srpna 1985). Vše začalo nálezem osiřelé kočky a vyvrcholilo založením neziskové organizace PAG v roce 2009. Dnes tato záchranná stanice patří mezi nejzajímavější návštěvnické cíle na ostrově.

Ubikacemi Philip´s Animal Garden prošla za dobu jejího fungování celá řada zvířecích druhů včetně krajty, ocelota, hroznýše, klokana rudého, lamy alpaky, osla nebo zebry. Sbírka Philips Pet zahrnuje také velké množství ptáků.

  • Neváhejte tedy a navštivte Philip´s Animal Garden na Arubě.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím