Golf na Barbadosu

Lokalita: Barbados Barbados Golf na Barbadosu
Typ: Golfové hřiště

Golf na Barbadosu je pro každého

Kvalitní resorty, příjemné slunečné počasí, exotická příroda a dobrá dostupnost z celého ostrova – to jsou důvody, proč se golf na Barbadosu těší velké popularitě. Hře na golfových hřištích vysoké kvality se zde můžou věnovat začátečníci i profesionálové.

O perfektní úrovni hřišť na Barbadosu svědčí časté pořádání důležitých turnajů včetně World Golf Championships World Cup (2006).

Golfová hřiště na Barbadosu

Apes Hill Club – prvotřídní golfový klub poskytuje klidnou atmosféru a nabízí vysoce kvalitní zážitek při hře golfu a tenisu.

Barbados Golf Club – rozkládá se v městečku Ostins v oblasti Durants na jihu farnosti Christ Church. Rekonstrukci golfového klubu v roce 2000 vedl renomovaný designér Ron Kirby. Pravidelně hostí Barbados Open.

Rockley Golf & Country Club – nejstarší golfové hřiště Barbadosu, vyhlášené svojí náročností na přesnost hráčů, se ukrývá v nádherném tropickém parku.

Royal Westmoreland Golf Club – pravidelně se zde koná mistrovství PGA European Tour Seniors Tournament. Nabízí dominantní klubovnu v koloniálním stylu, úžasné výhledy na krajinu i moře a považuje se za jedno z nejlepších v karibské oblasti.

Sandy Lane (Green Monkey Golf Course a Old Nine Golf Course) – roku 2004 se tady uskutečnil svatební obřad golfového krále Tigera Woodse. Dvě osmnáctijamková hřiště navrhl Tom Fazio.

  • Neváhejte tedy a zahrajte si golf na Barbadosu.