1. Fischer.cz
  2. Barbados

Podrobné informace

  • 30 - 31 °C červenec / srpen *
  • 28 - 29 °C červenec / srpen *
  • 1BBD/11,89CZK

* průměrné teploty

Exotická dovolená Barbados – slunce, pláže, rum a potápění

Tropický ráj Barbados, jeden z karibských pokladů luxusní turistiky, leží trochu stranou od hlavního pásma Malých Antil. Oplývá jedinečnými scenériemi zejména v podobě azurového moře, omývajícího bělostné pláže s palmami. Korálové útesy ukrývající se pod jeho hladinou patří k nejkrásnějším na světě.

Během exotické dovolené u moře na Barbadosu vás však neuhranou pouze nádherné pláže a potápěčské výpravy k lodním vrakům zarůstajícím korály. Užijete si tady také golf, rozhlédnete se z nejvyššího bodu na Mount Hillaby a prohlédnete si botanickou zahradu Andromeda Gardens.

Barbados – dovolená v exotice

Rekreační střediska na Barbadosu se nacházejí především na jeho jižním a západním pobřeží. Zde se rozkládá opevněné hlavní město Bridgetown a řada vyhlášených letovisek jako Dover Beach, Welches či Folkestone. Velice příjemnou, cenově výhodnou exotickou dovolenou u moře však můžete prožít i na jihovýchodním pobřeží Barbadosu.

Zájezd na Barbados představuje ideální příležitost k seznámení s místní gastronomií. Libuje si v ostřejší chuti, používá hodně ryb a plodů moře, zeleninových salátů a marinád se směsí bylin a koření. Národní pokrm cou-cou obsahuje hlavně kukuřičnou mouku a ibišek. A barbadoský rum, v čele se značkou Mount Gay, se řadí mezi nejlepší na světě.

Vyberte si zájezd na Barbados

Žhavé karibské slunce, koupání v křišťálově čistém Atlantiku a poznávání zajímavých míst čeká jenom na vás. Exotická dovolená all inclusive na Barbadosu je blízko, stačí vybrat si některý z našich zájezdů. Na Barbados se můžete podívat i za příznivou cenu v rámci nabídky exotické dovolené last minute Barbados a first minute Barbados.

Zobrazit podrobné informace