Christ Church

Mapa

Podrobné informace

  • 30 - 31 °C červenec / srpen *
  • 28 - 29 °C červenec / srpen *
  • 1BBD/11,89CZK

* průměrné teploty

Christ Church, dovolená jako v ráji

Na nejjižnějším cípu ostrova najdete oblast Christ Church zahrnující i město Oistins na západě a mezinárodní letiště Grantley Adams na východě. U něj začíná rychlostní komunikace vedoucí do metropole Bridgetownu a do důležitých center na západní polovině Barbadosu. Celá farnost, jedna z 11 původních administrativních jednotek Barbadosu, má rozlohu 57 kilometrů čtverečních.

Báječné pláže u Christ Church

Povrch Christ Church charakterizuje rovina, ve vnitrozemí na severu nepatrně se zvedající do výšky 100 metrů. Široký pás při pobřeží zabírají většinou nízkopodlažní domy, řada kostelů a množství ubytovacích zařízení, vytvářejících hojně navštěvovaná letoviska. Kdo má rád rušnou dovolenou v exotických kulisách, bude tady nadmíru spokojený. Celé pobřeží Christ Church je poseto mnoha menšími plážemi. Nejznámější z nich jsou Dover Beach, Sandy Beach, Miami Beach a Accra Beach. Skoro 1 kilometr dlouhá pláž Welches Beach se táhne přímo u Oistins. Všechny pokrývá jemný, bílý písek, výjimkou však nejsou ani útesy hned u břehů. Do vod Atlantiku klesají zvolna, nechybí lehátka se slunečníky ani nabídka vodních sportů.

Další rekreační střediska poblíž Christ Church

Vybavení, aktivity a zábava v Christ Church

V Christ Church si rozhodně nebudete stěžovat na nedostatek obchodů (včetně rybího trhu), restaurací a jiných služeb, v Oistins funguje zdravotní pomoc. Oblast skýtá kromě pláží spoustu dalšího vyžití, například poslední mangrovovou bažinu ostrova (za čtvrtí Maxwell), muzeum nadzvukového letectví (s vystaveným letounem Concorde) či okolí bažiny Greame Hall. Ve čtvrti Durants se zelená golfové hřiště Barbados Golf Club a ve Foursqare láká k prohlídce výrobna rumu.

A ještě se podívejte na hrst tipů pro cestování po celém ostrově:

  • Zpět na přehled informací o Barbadosu a nabídku zájezdů.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Christ Church

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.