Muri

Lokalita: Cookovy ostrovy Cookovy ostrovy Muri
Typ: Přírodní zajímavost

Náš názor

Pláž a laguna Muri

Laguna Muri a přilehlá stejnojmenná pláž patří k nejmalebnějším a také nejoblíbenějším místům na ostrově Rarotonga. Krásu oblasti ocení zejména příznivci šnorchlování, jelikož viditelnost je perfektní a bohatství podmořského světa dechberoucí.

Laguna a pláž Muri se nachází na jihovýchodním pobřeží Rarotongy. Z tyrkysové laguny ční čtyři palmové ostrůvky Motutapu, Oneroa, Korokiri a Taakoka, kolem nichž rejdí hejna pestrobarevných tropických ryb. Z hlavního města Avarua je to sem přibližně 10 kilometrů.

Největší lákadla laguny a pláže Muri

Na pláži Muri funguje specializované centrum vodních sportů, kde lze zapůjčit vybavení pro paddleboarding, kittesurfing, kajaky a další vodní sporty. Laguna Muri poskytuje nejen pro tyto aktivity výborné podmínky. Pokud chcete probádat podmořský život, jedním z nejlepších způsobů je plavba na lodi s proskleným dnem. V rámci programu samozřejmě nechybí přestávka na šnorchlování v nejkrásnějších oblastech laguny Muri.

V blízkosti pláže vybízejí k návštěvě restaurace a bary, kde se skvěle najíte lahůdek ostrovní i mezinárodní kuchyně, osvěžíte u míchaných koktejlů a se pokocháte krásným výhledem na lagunu a přilehlé ostrůvky. Pár minut chůze od pláže si můžete dopřát úžasný kulturní zážitek v rámci velkolepé show s pochodněmi Te Vara Nui, kde se vám představí nejlepší hudebníci a tanečníci z ostrova.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím