×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
Zavřít

Zvolte cílové destinace

Bohužel jsme nic nenašli
Zavřít

Doprava

Typ dopravy

Vyberte si typ dopravy a odletové letiště

Odletová letiště:

Zavřít

Termín a délka

Vybrané termíny

Zavřít

Zadejte obsazenost

Smazat pokoj

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí

1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě

přidat další pokoj

  1. Egypt
  2. Egypt - Hurghada
  3. Praktické informace

Egypt - Hurghada - Detailní informace

Egypt-Hurghada-Budte-pripraveni-na-pohodovou-dovolenou-v-egyptske-Hurghade.jpg

Přečtěte si před vaší dovolenou v Hurghadě, jakou kvalitu pitné vody můžete očekávat, zda budou fungovat elektrické přístroje a hrozí-li někde nebezpečí od kriminálních živlů.

Elektrický proud

V Egyptě je proud o napětí 220 V. Časté jsou krátkodobé výpadky elektřiny. Pokud se objeví problém s velikostí zásuvky, požádejte hotelovou recepci o zapůjčení adaptéru.

Voda

Vodu z vodovodní sítě raději nepijte. Doporučujeme zakoupit vodu balenou.

Bezpečnost a kriminalita

Nikde se nelze vyhnout drobné kriminalitě. Buďte opatrní na své věci zvlášť na rušnějších místech. Raději nenechávejte cenné věci v autě a nenoste je s sebou ani na pláž. Ve většině hotelů je možné využít trezor.

K útokům na cizince prakticky nedochází. Výjimkou mohou být kapsáři v tlačenicích v bazarech. Bezpečnostní opatření v oblastech navštěvovaných turisty jsou poměrně přísná.

Ztráty a nálezy v Hurghadě

Pokud se vám cokoliv ztratí, ptejte se nejdříve na recepci hotelu. Poté nahlaste ztrátu na policii. Abyste mohli požadovat náhradu po pojišťovně, je nutné sepsat do 24 hodin policejní protokol.

Hotel nezodpovídá za finance, cennosti a další osobní věci volně uložené v pokoji. Ani pojišťovna nehradí ztrátu peněz, šperků, šeků a jiných cenných předmětů. Jestliže si chcete cokoliv bezpečně uložit, využijte trezor. Na recepci vám ho rádi zajistí.

Co s poškozeným zavazadlem

Pokud zjistíte, že vaše zavazadlo bylo poškozeno v průběhu dopravy nebo jeho obsah není v pořádku, je nutné kontaktovat leteckou společnost a škodu ohlásit nejpozději do 7 dnů. V opačném případě je náhrada škody vyloučena.

Opalování

V Hurghadě je kvůli agresivnímu slunečnímu záření třeba důsledně pamatovat na všechny zásady správného opalování. Pořiďte si kvalitní krém na opalování i po něm, brýle s dostatečným UV filtrem, pokrývku hlavy a během poledních hodin se venku raději vůbec nezdržujte.

Nudistické pláže v Hurghadě neexistují a nudismus je přísně zakázán. Oficiálně není povoleno ani koupání a opalování „nahoře bez“. Nezapomínejte, že jedete do muslimské země, kde takové chování vyvolává u místních obyvatel velké podráždění.


Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Zavřít

Upřesnit hledání

Stravování

Pláž

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené:

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč
max. 900 000 kč
min. 0 kč max. 900 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje