Oblasti v destinaci - Fiji

Mapa

Podrobné informace

  • 26 - 27 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1FJD/11,313CZK

* průměrné teploty

Fidži, exotická dovolená v nekonečném Pacifiku

Ráj uprostřed Tichého oceánu, souostroví magické krásy a dokonalé místo pro všechny milovníky dovolené v exotice – to vše platí pro destinaci Fidži. Uhrane vás nádhernými plážemi v čele s Natadola Beach, příjemným počasím a nádhernými scenériemi s tropickou vegetací. Panují zde ideální podmínky k potápění, hraní golfu a výletům na zajímavá místa.

Fidži se rozkládá zhruba 1 800 km severně od Nového Zélandu a 2 600 km východně od Austrálie. Dva největší ostrovy jsou Viti Levu a Vanua Levu. Na prvním a větším z nich leží hlavní město Suva, které vás zaujme prolnutím tradiční koloniální architektury s moderní výstavbou. Exotickou dovolenou last minute na Fidži si užijete na pobřeží Coral Coast a na ostrůvcích v jeho okolí jako Denarau, Mamanuca či Yasawa.

Cenově výhodná exotická dovolená u moře na Fidži

Za nejkrásnější z šestice národních parků na Fidži se považuje národní park Bouma s vodopády Wainibau Falls. Podivuhodnou krajinu ukrývá národní park Sigatoka s dunami vysokými až 60 m a v botanické zahradě Thurston se seznámíte s bohatou flórou Fidži a okolních ostrovů.

Výhledem na Fidži se můžete pokochat z vrcholu vyhaslého vulkánu a nejvyšší ostrovní hory Tomanivi. Na milovníky památek čeká historické přístavní město Levuka (UNESCO) nebo hinduistický chrám Sri Siva Subramaniya.

Vyberte si zájezd na Fidži

Rozhodněte se pro některý z našich zájezdů na úchvatné ostrovy Fidži v Tichém oceánu. Na Fidži se můžete podívat i za příznivou cenu v rámci exotické dovolené last minute Fidži a first minute Fidži.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Fiji

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.