×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
  1. Filipíny
  2. Filipíny
  3. Místa
  4. Loboc Eco Adventure Park

Loboc Eco Adventure Park

Lokalita: Filipíny Filipíny Loboc Eco Adventure Park
Typ: Přírodní zajímavost

Náš názor

Loboc Eco Adventure Park láká zájemce o přírodu i dobrodružství

Tak trochu jiný zábavný svět představuje Loboc Eco Adventure Park (Loboc Ecotourism Adventure Park) na jihu filipínského ostrova Bohol. Nádherná tropická příroda hlubokého, romantického údolí řeky Bohol přímo inspiruje k objevování zdejší fauny a flóry i k jejich ochraně.

Loboc Eco Adventure Park se nachází u silnice spojující obce Sevilla (ve vnitrozemí ostrova) a Loay (u břehů Boholského moře). Do ostrovní metropole Tagbilaranu je to odsud zhruba 30 kilometrů, hlavní město Manila leží více než 600 kilometrů (vzdušnou čarou) severozápadně odsud.

Co zažijete v parku Loboc Eco Adventure

Největší atrakci areálu Loboc Eco Adventure Park představuje zip-line ohromující svými parametry pro milovníky adrenalinu. Méně odvážní můžou zkusit lanovou dráhu, projet se lodí po řece, využít četné pěší stezky nebo vyhlídky do exotické krajiny.

Návštěvu ekologického parku Loboc Ecotourism Adventure spojte s cestou k dalším turistickým magnetům Boholu. Jedná se zvláště o jedinečné kuželovité kopce zvané Chocolate Hills, ale i o různé zookoutky, vodopády a jiná lákadla především přírodního charakteru.

  • Neváhejte tedy a navštivte Loboc Eco Adventure Park na Filipínách.

Podobná místa

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím