×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
  1. Filipíny
  2. Filipíny
  3. Místa
  4. Enchanted Kingdom

Enchanted Kingdom

Lokalita: Filipíny Filipíny Enchanted Kingdom
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Zábavní park Enchanted Kingdom

Zábavní park Enchanted Kingdom (zkráceně EK) se řadí mezi nejpopulárnější odpočinkové lokality v blízkém okolí manilské aglomerace. K jeho největším atrakcím patří horská dráha Space Shuttle, která dosahuje délky 285 metrů, výšky 36 metrů a vozíky se po ní prohánějí rychlostí téměř 80 kilometrů za hodinu.

Lunapark Enchanted Kingdom se nachází se ve městě Santa Rosa v provincii Laguna, asi 36 kilometrů od okraje Manily. S metropolí ho ostatně spojuje dálnice E2 (vedoucí opačným směrem do Batangas City) a blízká železnice.

Lunapark Enchanted Kingdom a jeho tajemství

Zábavní areál Enchanted Kingdom zahájil svůj provoz 19. října 1995 a v současnosti jeho branami projde téměř 2 milióny návštěvníků za rok. Vítá je čaroděj Eldar, maskot celého komplexu, který projektoval odborník na slovo vzatý – Gary Goddard.

Lunapark Enchanted Kingdom nabízí na ploše 25 hektarů 7 tematických zón obsahujících 3 desítky atrakcí. Boulderville se inspiruje v městečku Bedrock z filmu Flintstones, naopak část Brooklyn Place si vzala za vzor New York čtyřicátých let. V zóně Jungle Outpost se přenesete do amazonské džungle, Midway Boardwalk skýtá původní atmosféru zábavního regionu Coney Island, v sekci Portabello se budete cítit jako v Karibiku a Spaceport představuje futuristický kosmický přístav. Vstupní Victoria Park vás vrátí do viktoriánské éry Britského impéria.

  • Neváhejte tedy a navštivte lunapark Enchanted Kingdom na Filipínách.

Podobná místa

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím