×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
  1. Filipíny
  2. Filipíny
  3. Místa
  4. Matinloc

Matinloc

Lokalita: Filipíny Filipíny Matinloc
Typ: Přírodní zajímavost

Náš názor

Líbezná zákoutí ostrova Matinloc

Pokud byste si na Filipínách měli vybrat k návštěvě pouze jediné místo, zvolte si ostrov Matinloc. Nabízí zapomenuté písečné pláže, průzračnou vodu jako stvořenou ke šnorchlování, množství kamenných útvarů, tropickou džungli a vůbec nádhernou krajinu.

Matinloc vábí všechny milovníky romantiky a panenských přírodních krás v Jihočínském moři asi 10 kilometrů západně od severu ostrova Palawan. Jižně od něj se z vody zvedají ostrovy Guntao a Miniloc, severním směrem se k němu přibližují ostrovy Tapiutan a Inambuyod. Patří do okresu El Nido, který je podobnými ostrůvky vyhlášený.

Ostrov Matinloc a jeho tajná pláž

Ostrov Matinloc měří na délku (od severu k jihu) skoro 9 kilometrů, na šířku však má maximálně jeden kilometr. Jeho plocha činí zhruba 5 kilometrů čtverečních. Nejvyšší bod, pahorek Horn, dosahuje nadmořské výšky pouhých 393 metrů.

K největším tahákům ostrova Matinloc patří tzv. „Tajná pláž“ ukrývající se u mohutných útesů. Dostanete se k ní, ostatně stejně jako na většinu dalších zajímavých míst na tomto exotickém ráji, pouze zdejší tradiční lodí.

  • Neváhejte tedy a navštivte ostrov Matinloc na Filipínách.

Podobná místa

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím