Ocean Adventure

Lokalita: Filipíny Filipíny Ocean Adventure
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Ocean Adventure, zábavně-naučný park pro celou rodinu

Chcete se stát trenérem mořské fauny, koupat se a potápět s delfíny či lachtany, prohlédnout si unikátní expozici historie potápění Voyager Aquarium nebo prožít dobrodružství se žraloky a želvami? V takovém případě navštivte komplex Ocean Adventure, první exteriérový mořský zábavní park v jihovýchodní Asii.

Park Ocean Adventure se ukrývá v džungli na západním okraji ostrova Luzon v provincii Bataan. K jejímu administrativnímu centru Balanga je to odsud asi o 40 kilometrů dále než k mezinárodnímu letišti u blízkého města Olongapo, které se však nachází v sousední provincii Zambales. Areál leží přímo u břehů Luzonského průlivu v zálivu Subic, pod svahy hory Natib (1 253 m n. m.) a jen 2 hodiny jízdy autem z metropole Manily.

Park Ocean Adventure a jeho pestrá paleta zábavy

Provoz parku Ocean Adventure zajišťuje tým ekologů a ochránců přírody, který zábavnou formou inspiruje širokou veřejnost k aktivní ochraně nejen mořských živočichů. K jeho největším tahákům patří delfíní show Sentinels of the Sea, drezůra lachtanů Sea Lion Marine Patrol nebo vystoupení exotické zvěře Wild World (cibetky, orli, netopýři, krajty).

V parku Ocean Adventure však můžete zhlédnout i estrádu cirkusových artistů Allies of the Ocean, obdivovat akvária s mnoha tropickými živočichy a relaxovat u jezírka s kapry koi. Nechybí dětský koutek, kavárna Ilanin Bay Café, restaurace Forest Grill, rychlé občerstvení Seatrek Food Court ani obchod se suvenýry. Navíc hned vedle funguje akvapark Adventure Beach a jen o kousek dál se rozrůstá zoologická zahrada Zoobic Safari.

  • Neváhejte tedy a navštivte park Ocean Adventure na Filipínách.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím