Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Dovolená na Zakynthosu: romantické zátoky, želvy a antické památky

Ostrov Zakynthos charakterizuje zeleň, tyrkysové moře a písčité pláže. Stejně jako v celém Řecku, ani tady nechybí antické památky. Pokud se vám tedy nechce během prázdnin na Zakynthosu jenom lenošit na pláži, můžete se vypravit také za historií na řadu zajímavých míst.

Co musíte vidět během zájezdu na ostrov Zakynthos

K vidění toho na Zakynthu není málo. Stačí zmínit slavnou zátoku Navagio (tzv. Pláž ztroskotání), romantické Modré jeskyně, tradiční Xehoriati nebo klášter Anafonitrias. Další úžasný zážitek poskytuje plavání v jeskyních a potápění s mořskými želvami.

Na Zakyntosu panují velmi dobré podmínky pro sport a rozmanité aktivity jako surfování, jachting nebo windsurfing. Kdo upřednostňuje spíše pěší turistiku, ocení možnosti výletů do přírody.

Zvolte nejlepší ubytování na Zakynthu

Prozkoumejte naši nabídku hotelů na Zakyntosu s vysokou úrovní služeb od 3hvězdičkových až po 5hvězdičkové hotely. K nejvyhledávanějším ostrovním střediskům se řadí: Amoudi, Argassi, Laganas, Tsilivi nebo Vassilikos. Všude v nich jsou k dispozici taverny, sportoviště a další zábavní zařízení.

Hledáte-li nejlepší cenu, podívejte se na last minute zájezdy na Zakynthos. Pokud by vás nezaujala nabídka dovolené na Zakynthu, projděte si také pobyty na dalších řeckých ostrovech Kos, Rhodos, Kréta, Korfu nebo Samos.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Zakynthos