×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Golfová hřiště v okolí Lago di Garda

Garda Golf Country Club

 

Garda Golf Country Club je jedním z nejlepších hřišť, postavených za posledních 10 let, na rozloze 110 hektarů je navrženo britskými golfovými architekty. 27 jamkové hřiště táhnoucí se mezi Rocca di Manerba, hradem Soiano a kopci Valtenesi nabízí dechberoucí panorama krásné okolní přírody s cypřiši, olivovými háji, stoletými duby a přímořskými borovicemi. Greeny jsou velké a fiarwaye dobře udržované, rybníky a bunkery dělají hřiště obtížnější, mírné podnebí kolem jezera Garda umožňuje hrát golf po celý rok.

Golf Club Bogliaco

 

Hřiště je umístěno blízko kopců na západní straně jezera Garda, leží v kotlině v nadmořské výšce 100 m, je porostlé oleandry, cypřiši, olivovníky a dalšími druhy rostlin, typickými pro středomořskou vegetaci, vyvýšená pozice dává příležitost přehlédnout přes téměř celé jezero na hory, které ho obklopují. Mírné klima umožňuje hrát po celý rok. Hřiště vzniklo v roce 1912, zásluhou majitele hotelu, který chtěl uspokojit zvýšený zájem turistů z Anglie a Německa o golf a vybudoval zde golfové hřiště,od této doby sledují jeho fairwaye běh dějin v roce 1928 bylo, vzhledem k potřebám státu, přeměněno na pole a pěstovala se tady pšenice, pak bylo užívané jako runway pro letadla německých vojenských jednotek a potom bylo zase využíváno americkými vojáky, kteří zde hráli baseball, od roku 1953 se zde zase znovu začal hrát golf.

Palazzo Arzaga I

Dvě světově proslulá jména byla požádána o pomoc při designu těchto dvou hřišť, Jack Nicklaus Jr. Následoval otcovo jméno a použil na hřišti rysy typické pro americká hřiště. Arzaga poskytuje dvě volby se zcela odlišnými výzvami hřiště navržené Nicklausem je obtížné, je zde pět možností umístění odpališť a pět pozic umístění jamky na greenu, amatér i profesionál si užije hru v otevřeném prostoru, na fairwayích s obrovskými bunkery a velkými rybníky, greeny jsou velice rychlé a složité na čtení. Jedním z prvních a přetrvávajících dojmů z hřiště je nádhera malebné krajiny v předhůří Alp, na několika místech zachovalá původní vegetace a série jezer podtrhují krásu tohoto hřiště.

Palazzo Arzaga II

Gary Player navrhoval hřiště v anglickém stylu s mnohem méně změnami oproti původní podobě krajiny, je více přirozené, kratší a užší a vyžaduje spíše preciznost nežli sílu, rough je dost hustý a stěny bunkerů mají sklon 90° a zatravněné okraje, mnoho greenů se strmě svažuje. Zajímavá je jamka 14: 557 m dlouhý par 5 – má obrovský green chráněný z levé strany bunkerem a rybníkem ze strany pravé. 9-ti jamkové hřiště, které vám poskytne zážitek nesrovnatelný s ničím jiným v Itálii. Vhodné pro golfisty všech úrovní.

Chervo Golf Club San Vigilio

Chervo je navrženo německým architektem Kurtem Rassknechtem, který po mnoha projektech v Evropě a Jihoafrické republice , přijmul výzvu a navrhnul první golfové hřiště v Itálii, co nejvíce využívající přírodního a historického bohatství opatství opatství v San Vigiliu. 27 + dalších 9 cvičných jamek je rozloženo na 110 hektarech do okruhu tak, aby využil dokonale velikost a vlastnosti pozemku, který měl k dispozici, maximální délka hřiště je 6775 m ( ze zlatých odpališť), minimální 5070 m ( z dámských odpališť), mezi těmito jsou ještě další tři odpaliště. Hřiště je obtížné a vyzývavé, vhodné pro více zkušené hráče, ale poskytne příjemnou hru i začátečníkům, je zde množství vodních překážek, greeny jsou chráněné strategicky umístěnými bunkery, fairwaye jsou střídavě prohnuté na jednu a druhou stranu, obklopené hustým roughem, poskytují rozmanitou hru. Okolí hřiště je charakteristické zalesněnými oblastmi a rovinami s jezery a přírodními prameny, poli a vinicemi, je to krajina bohatá historií, nachází se zde pozstatky na etruské, galské a starověké římské osídlení této oblasti.

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím