Přihlášení / Registrace public 0Oblíbené

Hotel Olympia Sky

****

Top 5

  • Venkovní a vnitřní bazén se sladkou vodou
  • Dobrá poloha hotelu
  • Luxusní moderní pokoje
  • WI-FI na recepci

Obecný popis:

Hotel Olympia Sky v Vodice nabízí 144 pokojů na 10 podlažích. Hotel je situován 50 m od štěrkopískové a skalnaté pláže. Nejbližší města jsou Šibenik (10 km) a Vodice (500 m). Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici 2 výtahy, vstupní hala, kadeřník, klimatizace a recepce. Personál v tomto hotelu mluví anglicky, německy a italsky. K dispozici je sezónně otevíraný sladkovodní bazén . Přímo u hotelového bazénu je bar, kde se mohou hosté odreagovat u sklenky drinku. U bazénu jsou zdarma k dispozici slunečníky a lehátka. Z hotelu je dostupné letiště ZAD (55 km), obchodům (10 km), letiště SPU (50 km) a disko (500 m). Z hotelu se snadno dostanete ke supermarketům, k barům a restauracím, stání taxíků a autobusovým zastávkám. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí nabízíme tyto služby: žehlení, službu probuzení, služby prádelny, služku, pokojovou službu a směnárnu. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí zabavení dětí, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

Hotel má 2 restaurace. Polopenze: Polopenze zahrnuje snídani a večeři.

Sport a volný čas:

Hotel nabízí řadu různých stolní tenis či biliár. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. fitness. Na pláži nabízí místní poskytovatelé služeb vodní sporty, jako jsou jízdu na vodních skútrech. Hotel nabízí hostům v závislosti na počasí a sezóně živou hudbu.

Další informace:

Přijímáme tyto platební metody: Euro/Master, American Express, Diners Club a Visa. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny. Městská/turistická daň se platí na místě.
zavřít

Hodnocení TripAdvisor

zavřít

Hodnocení TripAdvisor

zavřít

Mapa

zavřít

Termíny a ceny

Filtrace termínů zájezdů Smazat filtry

Zavřít

Zadejte obsazenost

×

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí ()

1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě

CKFischer.SearchForm.AddRoomCKFischer.SearchForm.AddRoom

Zavřít

Zadejte termín

Zavřít

Doprava

Typ dopravy

Vyberte si typ dopravy a odletové letiště

Odletová letiště:

Zavřít

Vyberte si stravování

Zavřít

Vyberte si typ pokoje

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím