×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
  1. Itálie
  2. Benátky a okolí
  3. Místa
  4. Aqualandia

Aqualandia

Lokalita: Itálie Benátky a okolí Aqualandia
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Akvapark Aqualandia, země skluzavek a tobogánů

Řadí se mezi největší zařízení svého druhu na Apeninském poloostrově, láká dokonale propracovaným interiérem a desítkami nejrozmanitějších atrakcí. Akvapark Aqualandia (Caribe Bay) v letovisku Jesolo se stylizuje do podoby karibského ostrova, pyšní se oceněním nejlepší vodní park v Itálii a nabízí 80 tisíc metrů čtverečních zábavy, adrenalinu, sportu a relaxace.

Akvapark Aqualandia (Caribe Bay) se na vás těší v centrální části Jesola nedaleko zdejší turistické mariny. K hlavní pláži u Jaderského moře se z něj dostanete po překonání bulváru Viale Padania/Via Luigi Ceolotto během 10 minut. Historické Benátky se nachází 20 kilometrů vzdušnou čarou, ale dvaapůlkrát dále při jízdě autem.

Akvapark Aqualandia a jeho nabídka zábavy

Od roku 1989 nabízí Aqualandia/Caribe Bay jedinečnou kombinaci relaxace, extrémních zážitků a atrakcí pro celou rodinu. K jeho jedinečným prvkům patří karibská pláž Shark Bay s umělým vlnobitím a nejvyšší (42 metrů) evropská klouzačka Captain Spacemaker. V pevnosti Intrigo probíhají velké vodní bitvy, na odvážné čeká 200 metrů dlouhý, uzavřený tobogán Tortuga Sky, klídek si naopak užijete na líné řece Crazy River.

Ve vodním světě Aqualandia/Caribe Bay nechybí rozmanité tobogány a skluzavky rozmanitých parametrů (Scary Falls, Barracudas, Apocalypse), oddechová zóna Golden Lagoon, ani osvěžující vodopády v Paradise Lagoon. Menší děti se pobaví ve Funnylandu nebo v pohodovém bazénu Laguna Baby. Vyzkoušet však můžete i trampolíny Jungle Jump, přechod tibetské lávky, bungee jumping či horolezeckou stěnu.

Podobná místa

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím