Aqua Park Qatar

Lokalita: Katar Katar Aqua Park Qatar
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Vodní svět Aqua Park Qatar

Nezapomeňte se svými ratolestmi během pobytu v Kataru navštívit Aqua Park Qatar. Přestože začíná být svým konceptem a vybavením poněkud staromódní, vyřádí se v něm malé děti i náročná mládež. Za specialitu se zde považuje relaxační jeskyně s hydromasážní vanou.

Aqua Park Qatar se na vás těší zhruba 20 kilometrů jihozápadně od okraje metropole Dauhá v regionu Al Rayyan. Leží přímo u dálnice Q5 do města Al Salwa a malý kousek od vojenského letiště Al Udeid (Abu Nakhlah).

Jak se pobavit v Aqua Park Qatar

Dobrá dostupnost a pestré vybavení atrakcemi činí z akvaparku Aqua Park Qatar oblíbený cíl rekreantů na dovolené v Kataru. K jeho hlavním tahákům se řadí velký bazén s umělým vlnobitím, surfovací trenažér a líná řeka dlouhá 200 metrů.

Značné oblibě se v Aqua Park Qatar těší adrenalinové skluzavky v čele s klouzačkou „Boomerango“ a řadou tobogánů vysokých kolem 20 metrů. Zklidnění přináší bazén „Lagoon“ s vodopády a vodotrysky. Na menší návštěvníky čeká „Africká vesnička“ s modely zvířátek a „Pirátská zátočina“ s obřím kýblem vylévajícím tisíce litrů vody.

  • Neváhejte tedy a navštivte Aqua Park Qatar v Kataru.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím