×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
  1. Kuba
  2. Kuba
  3. Místa
  4. Cayo Santa María

Cayo Santa María

Lokalita: Kuba Kuba Cayo Santa María
Typ: Přírodní zajímavost

Náš názor

Cayo Santa María, ostrov jako z ráje

Nepříliš obydlený a nepříliš rozlehlý ostrov Cayo Santa María mnozí cestovatelé prohlašují za perlu Kuby. Zdejší ekosystém, na jihu tvořený mangrovovou vegetací a na severu korálovým útesem s pestrobarevným podmořským životem, vyhlásila organizace UNESCO biosférickou rezervací.

Cayo Santa María leží v Atlantském oceánu poblíž severního pobřeží Kuby. Patří do souostroví (archipelagu) Královské zahrady (Jardines del Rey). S pevninou u města Caibarién spojuje ostrov 48 kilometrů dlouhá hráz se silnicí vedoucí i kolem mezinárodního letiště Las Brujas.

Jaké aktivity nabízí Cayo Santa María

Podstatnou část severních a severovýchodních břehů Cayo Santa María lemuje 10 kilometrů nádherných pláží. Palmový porost je odděluje od luxusního letoviska Cayo Santa María, zajišťujícího jejich vybavení slunečníky s lehátky, občerstvovacími bary a půjčovnami sportovních potřeb.

Co dělat na Cayo Santa María? S dětmi se určitě vydejte do přírodního delfinária a do zoo v Caibariénu. Desítky výtečných lokalit čekají na milovníky šnorchlování a potápění, na své si přijdou zájemci o další vodní sporty.

  • Neváhejte tedy a navštivte Cayo Santa María na Kubě.

Podobná místa

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím