1. Fischer.cz
  2. Letní dovolená u moře
  3. Dovolená vlastní dopravou

Letní dovolená vlastní dopravou

Chcete si užít azurového moře, vyhřátých pláží a slunečného počasí, ale nechcete tam letět?

Chcete zůstat nezávislí a udělat si na dovolené výlet vlastním autem tam, kam si ráno vzpomenete?

Proč ne. Díky spojení Cestovní kanceláře FISCHER a NEV-DAMA jsme nabídku rozšířili o zájezdy našeho partnera Nev-Dama, který se v létě zaměřuje na pobyty v blízkých přímořských destinacích, většinou dosažitelných automobilovou nebo autobusovou dopravou.

Letní dovolená za příznivou cenu

Katalog Nev-Dama Léto 2019 obsahuje pobytové zájezdy do několika desítek atraktivních destinací v Itálii, Chorvatsku, Španělsku, Řecku, Turecku, Bulharsku nebo na Korsice. Od letní sezóny 2018 do katalogu přibyly letecké zájezdy a také nové destinace: Řecko, Turecko, Bulharsko, Mallorca, Ibiza a některé nové lokality v Itálii a Chorvatsku. Alternativou k pobytům u moře jsou pro milovníky hor a aktivní turisty pobyty v alpských oblastech Rakouska, Itálie, Švýcarska a Slovinska.

Pokud do katalogu nahlédnete, zjistíte, že Nev-Dama se u všech zájezdů snaží co nejlépe přiblížit oblast, místo i ubytovací kapacitu zájezdu, se všemi jejich výhodami i nevýhodami. Věříme, že oceníte také maximálně příznivé ceny našeho partnera.

Najděte si to pravé místo pro vás

Ať už hledáte příjemnou rodinnou dovolenou, romantiku ve dvou, odpočinek nebo týden plný zábavy s partou, věříme, že vás některé ze stovek nabízených míst osloví. Kompletní nabídku najdete na www.nev-dama.cz, kde si můžete zájezd také objednat, stáhnout katalog v PDF nebo si jej vyžádat v tištěné verzi zdarma. Katalog také dostanete na každé pobočce CK FISCHER / Nev-Dama.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím