Oblasti v destinaci - Madagaskar

Podrobné informace

  • 22 °C červenec / srpen *
  • 23 °C červenec / srpen *
  • /

* průměrné teploty

Madagaskar – dovolená na červeném ostrově

Hledáte-li skutečně výjimečnou dovolenou, zaměřte se na Madagaskar, čtvrtý největší ostrov světa. Objevte pohádkové pláže na jeho severu, přívětivost místních obyvatel i krásy jedinečné přírody, která tu díky izolovanému vývoji ukazuje mnoho neobvyklých podob a forem. I slavní lemuři patří mezi zhruba 80 % zdejších živočichů, žijících výlučně na Madagaskaru!

Nádherné přírodní bohatství vás okouzlí v četných národních parcích. K nejznámějším patří Montagne d’Ambre s jezírky a vodopády, Ranomafana s deštným pralesem, krasový Tsingy de Bemaraha nebo Isalo s pískovcovými skalními útvary. Nenechte si ujít ani návštěvu aleje baobabů u Morondavy, safírové vísky Ilakaka či sopečného jezírka Tritriva. V metropoli Antananarivo nakoupíte suvenýry v podobě výrobků z rohů, dřeva a jiných materiálů.

Poznejte ostrov kontrastů a přírodních skvostů

Na Madagaskaru si užijete pohodlí hotelových resortů vybavených pro rodiny s dětmi. Ke špičkovým rekreačním lokalitám patří ostrovy Nosy Be Island a Île Sainte-Marie (Nosy Boraha) s úžasnými plážemi. Populární je též Ifaty s bohatými korálovými útesy.

Kromě klasických plážových pobytů zve Madagaskar cestovatele i dobrodruhy k divokým jízdám na kajaku, surfování, šnorchlování, kitesurfingu a poznávání zdejších kultur. Vydejte se za historií, rybařením a cestování mezi ostrovy!

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Madagaskar

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.