Podrobné informace

  • 29 °C červenec / srpen *
  • 27 °C červenec / srpen *
  • 1MVR/1,59CZK

* průměrné teploty

Maledivy, exotická dovolená v ráji Indického oceánu

Poznejte Maledivy, ojedinělou soustavu 19 atolů a téměř 1 200 ostrůvků roztroušených kolem rovníku v Indickém oceánu. Žádný z nich nevyčnívá nad mořskou hladinu více než 2 metry. Pyšní se jedinečnou faunou a flórou, krásným tropickým počasím a nekonečným klidem. Ostrovy lemují nádherné písečné pláže s palmovými háji a atoly obklopují korálové útesy plné života.

Na Maledivách vás čeká dovolená v exotice s množstvím zábavy, sportem, rybařením, exotickou kuchyní a návštěvou zajímavých míst. Během výletů poznáte život místních obyvatel, vykoupete se na liduprázdných plážích a při letu hydroplánem uvidíte atoly z výšky. Doporučujeme také prohlídku metropole Malé s mešitou, národním muzeem a trhem s ovocem a zeleninou.

Nejoblíbenější aktivitou na cenově výhodné exotické dovolené u moře na Maledivách je bezesporu potápění a šnorchlování. Pozorovat můžete želvy, rejnoky, chobotnice, murény, barakudy a tisíce dalších druhů ryb a roztodivných stvoření. Pro zkušené potápěče nabízí Maledivy spoustu vraků lodí.

Exotická dovolená all inclusive na Maledivách za příjemné ceny

Na každém ostrůvku Malediv najdete vždy pouze jeden hotelový komplex. Pláže tedy nejsou přeplněné a vy si vychutnáte opravdový ráj na sněhobílém písku ve stínu palem a tropické vegetace. Díky našim zájezdům na Maledivy můžete navštívit například atoly Addu, Baa, Lhaviyani či Jižní Ari.

Pokud chcete opravdu ušetřit, sledujte nabídku exotické dovolené last minute Maledivy i first minute Maledivy a pořiďte si zájezd se slevou. Maledivské pláže, korály a slunce jsou jako stvořené pro opravdu fantastickou dovolenou.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Maledivy